reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Eniola glowa do gory :) nie stresuj sie, zeby jeszcze dodatkowo sobie nie zaszkodzic ;) czekamy na dobre wiesci we wtorek ! :)
 
reklama
Siwa 88 powiedz mi jak rozwiążesz kwestie spania starszaka. .. czy zostawiasz go w łóżeczku czy zapewnisz mu łóżko dla starszych z barierka ? ☺

Edit1989 kupimy mu łóżko z barierką, bo nie będzie się nam opłacało kupować drugiego lozeczka. Pewnie tak w styczniu kupimy i będziemy przyzwyczajać, do marca pewnie się uda :-)
 
Eniola na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam za to kciuki :-) a w internecie nie czytaj bo nie ma sensu niepotrzebnie dodatkowo się stresować. Ja tez miałam plamienie a z dzidzią wszystko dobrze :-)
 
Dziekuje dziewczyny! ;) Ja juz po pracy, wykapana, teraz tylko napadne na lodowke (pracuje w kuchni a wiecznie glodna chodze) i bede sie relaksowac z ksiazka ;)
 
Milagros spróbuję znaleźć to cudo na mdłości i zobaczymy, póki co jeszcze tragedii nie ma (tfu tfu) ;) co do wózka my mamy mutsy po córci i ku mojemu smutkowi nowego nie będziemy szukać :sorry: sam wózek był ok, tylko spacerówka mnie draznila, tylko kombinowalam jak tu szybciej kupić lżejsza parasolke :tak: teraz jakbym miała wybierać to albo babyjoggera, albo inglesine, na pewno coś co zajmuje niewiele miejsca, jest lekkie i się szybko składa, a jednoczesnie cos co dobrze oslania dziecko przed wiatrem, słońcem, a nie wygląda jak czołg, niestety ideałów wózków chyba chyba nie ma ;) oczywiście przednie koła skrętne to mus jak dla mnie. Ja bym też wybierała wózek przez pryzmat tego gdzie mieszkasz, po jakich drogach będziesz spacerować, czy musisz wnosić wózek do domu, czy dużo się przemieszczasz samochodem itp

Volka odpoczywaj, oby wyszło dla was słoneczko :tak:

Kate córcia będzie dzielna :tak:

LapisLazuli witaj, zawsze raźniej jest czekać z kimś na usg ;) powtarzałaś betę?

Kubusiowa paracetamol można ale nie pamiętam w jakich maksymalnych dawkach, w 1 ciąży leczylam tym przeziębienie - ze 2 tyg chora chodziłam :no:

Eniola spokojnie, wiele kobiet plami w ciąży i rodzą zdrowe dzieciaczki :tak:


Jej, ja dziś tak niefortunnie kichnęłam, tak mnie brzuch ostro rozbolal jakbym sobie coś w środku naderwala :O i to po tej stronie gdzie mnie zazwyczaj pobolewa, czyli tak gdzie musi siedzieć fasola. Teraz lekko pobolewa co jakiś czas, nie wiem co to miało być.
 
reklama
Eniola na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam za to kciuki :-) a w internecie nie czytaj bo nie ma sensu niepotrzebnie dodatkowo się stresować. Ja tez miałam plamienie a z dzidzią wszystko dobrze :-)

Myślę dokładnie to samo ☺ to dobrze,bo się bałam ze za szybko go chce wydelegowac z łóżeczka ☺
 
Do góry