reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

No mam że w nocy wstaję siusiu, przynajmniej dwa razy, jak głodna jestem to mi się niedobrze robi, senność troszkę przeszła, no i bóle brzucha jak na okres czasami.
 
reklama
Ja 7 t i nie mam żadnych objawów oprócz piersi bolących więc nie przejmuj się :-)
LilithGoth super prezent :-)

Co do włosów u mnie bez zmian tak jak bym nie była w ciąży :-p
 
A nie wiecie ci mozna stosowac w ciazy na poprawe kondycji wlosow.Badania krwi mam dopiero w srode a wyniki niewiem kiedy beda .Witaminki biore .Zastanawiam sie ze moze to anemia .
 
Dzień dobry, kochane :)
chciałam prosić o poradę bo nie wiem czy jestem marcową czy kwietniową mamą 2016 :< Obliczenie daty przybliżonego porodu wg pierwszego dnia ostatniej miesiączki wskazuje na 26 marca a wg przybliżonej daty poczęcia 13 kwietnia.. Którą datę mam brać jako przypuszczalny termin? Lekarz jeszcze nic nie mówił bo na usg nie widać jeszcze pęcherzyka. Za to wszystkie testy pozytywne, brak miesiączki 9 dni, beta trzy dni temu wyniosła 309. Pozdrawiam cieplutko!
 
reklama
Ja liczę od ostatniej miesiączki termin. Dwa dni po spóźnionym okresie miałam betę 8000 z czymś .. Włosy to mam dużo mocniejsze jak zaszłam w ciążę przestają wypadać. .. zaczną dopiero parę miesięcy po porodzie zapewne .. wtedy to już masakra będzie
 
Do góry