reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Roxi kciuki trzymam!
Eniola bole brzucha ponoć normalne ale ja mialam silne i niestety rezultatem jest krwiak, mimo że kilka razy wzielam nospe,pewnie za późno. Teraz mnie nie boli, ale jajnik przedwczoraj kłuł (matkooo jakie to trudne słowo). Ale jestem dobrej myśli dzisiaj, nie wiadomo dlaczego. ;-) tylko sie obawiam terminu drugiej miesiączki, bo chyba sie zbliżam.
 
reklama
Fruzka tylko to nie jest jeszcze szkarlatyna na szczęście. Nie zdążyła się rozwinąć. Młody nie miał aż takiej wysypki. Lekarz poznał to bardziej po nalocie na języku i po wynikach badań, że to coś z paciorkowcami. Augmentin dostaliśmy.
Ale się obżarłam na grillu, ale Wam powiem, że jak się najem to jest już ok :). Najgorzej jest od rana i dopołudnia.
 
Ja niedawno wrocilam z nad morze, korki okropne, podczytywalam was na tel ale nie mialam jak odpisac przy czortach.
Powiem wam ze nie zawsze bole podbrzusza sa normalne na poczatku ciazy, mi zawsze lekarz powtarzal ze jeżeli nospa nie pomaga zglaszac sie na izbe w celu kontroli czy wszystko ok. Mialam dwie zagrozone ciaze i w obu lerzalam po 5-8 razy w szpitalu, poczatki byly zawsze w obszarze 6-14 tc. Wiec ja bym nie bagatelizowala bólów podbrzusza ale nie takich delikatynych tylko takich juz dokuczliwych.

A zmieniajac temat.... JAK MNIR CYCKI DZISIAJ BOLA :p zaraz je sobie amputuje
 
I ja ze Szczecina! No ale aktualnie Londyn ;)


Tak czy inaczej pora udac sie do lekarza. Najpierw rodzinnego (tutaj GP) i wtedy umowi mnie na wizyte do poloznej. Czy jakos tak. Zielona jestem jesli chodzi o angielska sluzbe zdrowia. Poki moge to lecze sie sama. Tym razem to juz napewno ich potrzebuje ;)
 
reklama
I ja ze Szczecina! No ale aktualnie Londyn ;)


Tak czy inaczej pora udac sie do lekarza. Najpierw rodzinnego (tutaj GP) i wtedy umowi mnie na wizyte do poloznej. Czy jakos tak. Zielona jestem jesli chodzi o angielska sluzbe zdrowia. Poki moge to lecze sie sama. Tym razem to juz napewno ich potrzebuje ;)
To jedziemy na tym samym wozku, bo w Irlandii jest podobna sluzba zdrowia. Pierwszu scan bedziesz miala w 12 tyg, moze troche poNiej

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry