reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziekuje Brabra ;) Z balladyna mi sie pomylilo [emoji14]. Juz poprawione ;)

Jak ktos juz ma zdjecia z usg to tez watek juz zrobiony ;) Takze mozna sie chwalic ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Sylvi79 tak od wczoraj biorę luteinę, lekarz telefonicznie mi polecił, naszczęście moja siostra miała... jestem taka niespokojna, coraz gorzej się czuje, chciałabym, aby intuicja mnie myliła :-( napisze do Was później, a za Was bardzo mocno trzymam kciuki!
 
Cześć, chciałabym się do Was dołączyć:-D Z ostatniej miesiączki wynika, że jestem w 7 tygodniu :) Mam 24 lat to moja pierwsza ciąża, planowana i w pierwszym miesiącu po odstawieniu pigułek. Dziś zaliczyłam pierwszą rozmowę z klozetem. Trochę Was poczytałam i tak jak Wy jestem śpiąca, mam nudności i albo nic nie jem albo zjem 5 talerzy zupy pod rząd :szok: :szok: byłam już na wizycie u ginekologa, na USG było widać pęcherzyk ciążowy 13mm w środku ciałko żółte i zarodek 2 mm. Z USG wynikało, że jestem w 5t3d a z miesiaczki pierwszy dzień 6 tygodnia. Kolejną wizytę mam 22 lipca mam nadzieję, że zobaczę serduszko i dostanę różową teczkę przyszłych mam, której zazdrościłam paniom w poczekalni :p Mam też niedoczynność tarczycy i biorę Letroks więc z chęcią wymienię się informacjami w związku z tym... jeszcze nie byłam u endokrynologa bo jest na ulopie ale tak jak mówił- z chwilą ujrzenia dwóch kresek na teście podwyższyłam dawkę z 75 na 100. Pozdrawiam!! :-D
 
witam sie i ja wsrod marcowych ciezarowek, we wtorek robilam test dwie pozadne rozowe kreski, jutro wizyta u ginka, okaze sie czy jedna fasolka czy dwie, u mojego meza w rodzinie ciaze blizniacze to normalne, ale zdecydowanie stawiam na jedno mam juz dwujke lobuzow. co do samopoczucia bol w podbrzuszu mdlosci dosc intensywne, zgaga masakra
 
reklama
Do góry