reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Violka dobrze, ze to nie rozyczka!

Goka80 dziękuje za pocieszenie, wiem, że plamienie nie musi oznaczać najgorszego, ale jednak i na to się nastawiam... :-(
dziś jest mocniejsze to plamienie i nie tylko śluz podbarwiony, jeszcze 3 godziny do wizyty... dam Wam potem znać
 
Cześć Dziewczyny!

Violka dobrze ze to tylko wysypka oby szybko przeszło..
Tamtusia nie martw się, może to plamienie to nic poważnego. A bierzesz jakieś leki?

Ja dziś też już na szpilkach, wizyta o 16.45, ale po 15 będę już pewnie ruszać bo dojechać muszę.
U mnie dziś znów dzień z mdłościami..
 
Viola siostrzeniec mojego P miał ostatnio różyczkę, pocieszę Cię, że zaczęło się od krostek na policzkach, czole i na karku, bardzo podobne do potówek. I to było tyle, na drugi dzień już ich praktycznie nie było, także tak jak lekarz mówi to uczulenie :) Ale nie dziwię Ci się, też bym panikowała, zresztą ja panikuje ze wszystkim :)

Tamtusia to czekamy na wieści i trzymamy kciuki :)
 
Cześć Dziewczyny!

Violka dobrze ze to tylko wysypka oby szybko przeszło..
Tamtusia nie martw się, może to plamienie to nic poważnego. A bierzesz jakieś leki?

Ja dziś też już na szpilkach, wizyta o 16.45, ale po 15 będę już pewnie ruszać bo dojechać muszę.
U mnie dziś znów dzień z mdłościami..

Jestem bardzo ciekawa czy już lekarz coś u Ciebie zobaczy :)
a mdłości Ci współczuje. :(
 
u mnie początek szóstego tygodnia, może już coś będzie widać bo beta poniedziałkowa dość wysoka była
 
reklama
Hej ja mam dziś fatalny dzień słabo się czułam myślałam że jak zjem to będzie lepiej ale nic się nie zmieniło :( ehhh czuję się taka słaba :(

Dziewczyny dajcie znać jak po wizytach
Natka90 napisałam ci sprostowanie moich dat na priv :)
 
Do góry