reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

U mojego lekarza w Polsce place 150zl- wizyta + usg. W pierwszej ciazy skusilam sie u innego lekarza na usg 4d. 350zl wyrzucone w bloto. Nie dosc, ze strasznie kiepsko bylo widac to jeszcze sie pomylil i zapewnial mnie, ze bedzie dziewczynka ;) a jak sie dopytywalam czy na pewno to stwierdzil, ze "na tym etapie nie ma pomylek";D
 
reklama
ja place 170 z wizyta i usg ja poszłam prywatnie i dostałam zwolnienie a gdy szłam na nfz nie dostałam Moj syn na wieść ze będzie miał rodzeństwo to powiedział ze nie chce tez chodze spiaca i więcej nic mi nie jest.
 
to chyba będę płaciła najwięcej z was wszystkich, jeszcze dokładnie nie wiem bo nie byłam (dostałam namiary od koleżanki) wizyta z USG 200zł (dokładnie nie wiem bo koleżanka robiła jeszcze kilka dodatkowych badań) jednak drugi lekarz bez USG bierze 150, za zwolnienie 40, i to już prawie 200 a gdzie jeszcze USG...
 
ja place 170 z wizyta i usg ja poszłam prywatnie i dostałam zwolnienie a gdy szłam na nfz nie dostałam Moj syn na wieść ze będzie miał rodzeństwo to powiedział ze nie chce tez chodze spiaca i więcej nic mi nie jest.

nie martw się, myśle ze Synek zmieni zdanie, pierwszy szok. Bedzie musial sie z kims rodzicami dzielic to go pewnie troche przeraza.
 
Dziewczyny muszę się pożegnać :-( jednak intuicja mnie nie zawiodła. Nie chcę Was martwić, więc nie piszę więcej, jutro idę do szpitala, ale jeszcze zrobią bete, żeby się upewnić. 3 majcie się ciepło, szczęśliwych chwil Wam życzę, niech Wasze fasolki pięknie się rozwijają!
 
Ja za pierwsza wizyte (tylko usg) dalam 100 zl. Moze mnie nie chcial odstraszyć ;-)
na nastepnej bedzie macanko i cytologia wiec pewnie zabule.
Witajcie nowe marcóweczki.!
Volka wspolczuje wizyty, wstrętny dziad.
Tamtusia :-( przykro.. :-(
 
Ja już po wizycie. Powiem Wam, że już więcej do niego nie pójdę. Nie dość, że trzeba go ciągnąć za język, nic sam nie powie. Nawet monitora mi nie pokazał jak mnie badał. Mam tylko zdjęcie fasolki. Pomylił się w dodatku i wpisał zamiast 6 tydzień i 2 dzień to 5 tydzień wpisał :/. Zwolnienie musiałam wybłagać, bo za cholerę nie chciał dać i powiedział, że następna wizyta z 4 tygodnie a zwolnienie dał na dwa :/. Karty ciąży nie dał. Idę za dwa tygodnie do innego lekarza prywatnie, bo nie zamierzam się z nim użerać już...


Masakra co za lekarz :/
 
Volka bardzo Ci wspolczuje... krew by mnie zalała jakbym trafiła na takiego lekarza. Skończyłoby się to pewnie nie przyjemna wymianą słów.

Dlatego tak jak dziewczyny radzą zapisałam się prywatnie, wiem, że zapłacę nie małe pieniądze ale wole mieć wszystko pod nosem i bez wyrzutów i głupich docinek że wymyślam bo i takich lekarzy mam w swoim mieście.
A tak z ciekawości ile dziewczyny płacicie za wizytę + USG?

Ja mam wizyta 70 z usg 90 ale na razie płacę 70 mimo że mam usg bo przez znajomą
 
reklama
Dziewczyny muszę się pożegnać :-( jednak intuicja mnie nie zawiodła. Nie chcę Was martwić, więc nie piszę więcej, jutro idę do szpitala, ale jeszcze zrobią bete, żeby się upewnić. 3 majcie się ciepło, szczęśliwych chwil Wam życzę, niech Wasze fasolki pięknie się rozwijają!


Bardzo mi przykro :( :( trzymaj się
 
Do góry