reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Goka zazdroszczę, też już bym chciała wiedzieć mniej wiecej co i jak tam się dzieje :)

Bar Bra, mam nadzieje ze miną te nerwy, ale póki co jest coraz gorzej. Wydaje mi się, że póki nie skończymy remontu to nie mam co liczyć na poprawę. Denerwują mnie przyszli teście, a mój niestety za to obrywa. Trudno, może w końcu nauczy się asertywności.
 
reklama
Goka zazdroszczę, też już bym chciała wiedzieć mniej wiecej co i jak tam się dzieje :)

Bar Bra, mam nadzieje ze miną te nerwy, ale póki co jest coraz gorzej. Wydaje mi się, że póki nie skończymy remontu to nie mam co liczyć na poprawę. Denerwują mnie przyszli teście, a mój niestety za to obrywa. Trudno, może w końcu nauczy się asertywności.


My szukamy mieszkania bo póki co mieszkam z teściami i babcią która mnie bardzo denerwuje swoimi głupimi pomysłami i niestosowaniem się do higieny więc u mnie jest to samo mój im za bardzo nie chce zwrócić uwagi więc potem obrywa a ja już bym chciała mieszkać na swoim tak jak kiedyś :/
 
Brabra nie moglabym z innymi ludzmi mieszkac po jednym dachem. Byl taki czas jak przyjechalam do Irlandii, ze mieszkalam w domu, w ktorym bylo 8 innych osob... nigdy wiecej.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
a ja właśnie ugotowałam sobie zupkę ogórkowa, taka kwaśna mniammm pycha, a jak zjadłam ogóra kiszonego byłam w siódmym niebie, dawno mi nic tak nie smakowało haha

przeczuwam u siebie chłopca bo z córa cały czas chciało mi sie słodkiego a teraz na słodycze patrzeć nie moge

Poziomka, ja mam to samo, wczoraj robiłam ogórkową, podjadałam je w trakcie, normalnie niebo w gębie, a od słodkiego mi niedobrze, a przed ciążą codziennie coś do kawusi było :-D

Olencja, ja jestem totalnie zmęczona, a że do popołudnia prawie nic nie mogę zjeśc, to zmęczenie się nasila jeszcze, śpię jak niemowlę :-D

My oboje chcielibyśmy dziewczynkę, ale co ma być to będzie aby było zdrowe :-)
 
Ostatnia edycja:
Goka który to u ciebie tydzień? Ja mam cały czas zachcianki i jadlabym tylko słodycze . Ogólnie to wszystko mi śmierdzi . Szybko się męczę i nic mi się nie chce. Cały czas mam ochotę na szarlotke
 
My szukamy mieszkania bo póki co mieszkam z teściami i babcią która mnie bardzo denerwuje swoimi głupimi pomysłami i niestosowaniem się do higieny więc u mnie jest to samo mój im za bardzo nie chce zwrócić uwagi więc potem obrywa a ja już bym chciała mieszkać na swoim tak jak kiedyś :/


Ah, rozumiem, dlatego ja cały czas jestem u rodziców, a narzeczony u swoich, powiedziałam że razem zamieszkamy na swoim albo wcale, bo kątem u któryś rodziców nie ma szans, u moich nie ma miejsca, a u jego skończyłoby się moim psychiatrykiem. Teściowa jest w porządku, bezproblemowa, za to teść... nie ma chyba "mądrzejszego" człowieka na świecie on niego, wszystko wie "najlepiej" :confused2:
 
My planowaliśmy ciążę od roku - tzn. wiedziałam że około czerwca 2015 chcemy zacząć się starać, więc nie brałam większych projektów na sierpień, bo ja i nawet 2 lata wcześniej podpisuję umowy, i od sierpnia tego roku do sierpnia przyszłego nie mam żadnego dużego projektu, same małe, ale i tak zawaliłam się w czerwcu robotą i odkopać nie mogę. Moi rodzice myślą że nie chcemy mieć kolejnego bo nawet tata w dniu ojca powiedział że zamiast zajmować się karierą to powinniśmy o rodzinie pomyśleć, a ja już wtedy o ciąży wiedziałam ;-) moja mama to panikara, ale wiem że będzie się cieszyć dlatego chcę im powiedzieć za jakieś 3 tygodnie bo będzie do mnie co 2 godziny dzwonić jak tam. Teściowa podejrzewa że się staramy, ona też bardzo chce kolejnego wnuka/wnuczkę bo mąż jedynak i jej się marzy dużo wnuków.
Myślę że po wizycie 4 sierpnia zostaną poinformowani :tak:
 
reklama
Balladyna, witaj w klubie :-) ja mam mdłości z reguły rano, ale jak popołudniu za długo pośpię i nie zjem co 2 godziny to też rzyganko, oj ciężko, mam nadzieję że to minie ;-)
 
Do góry