reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Paulina u Ciebie ktos chorował na serce?bo my tachykardii się nabylismy,on ciągle choruje,a byle upadek i traci przytomność.masz jakieś z tego tytułu pieniadze?pytam bo jak chciałam z łodym stanąć na komisje to powiedzieli że wada serca to nie choroba,tak mnie wkur...że powidziałam no jasne da się z tym żyć do usranej smierci.kupe kasy na prywatne wizyty wydałam,w Lodzi byłam na wizycie u Profesor Moll 360zl wizyta a on mial ok 1,5 roku i plakal nie dal sobie echa zrobic a kase i tak wziela


Biedny maluszek pewnie wystraszony był :(
 
reklama
Anula ale super niespodzianka, cuda się zdarzają :-)

Bar Bra miłej zabawy :-)

Ja muszę posprzątać jeszcze, jutro rano znajomy przyjeżdża, a ja wykończona jestem heh ;-)
 
Anula, super wieści, bardzo się cieszę, odpoczywaj i nie stresuj się.
Patrycja, dużo zdrówka dla synka...mój też ma niedomykalność zastawki, na szczęście nie powiększa się i tylko kontrolujemy co rok echo prywatnie i wizyta w CZD.
U mnie dziś była koleżanka z trójeczką, a teraz odpoczywam, jakaś słabość mnie ogarnia ostatnio.
A w przychodni nie chciało mi się kłócić o tą betę, bo nawet lekarz rodzinny twierdził że to tez mozna zrobić i wg pierwszego wyniku nie jestem w ciąży, nawet nie spojrzał na drugi że był większy. Z tego wszstkiego zrobiłam kolejny test w dzień i druga kreska wyszła ciemniejsza niż kontrolna, więc raczej wszystko ok, uwielbiam tą naszą służbę zdrowia.
Na szczęście już w czwartek wizyta więc nie będę się stresować.
 
Jak to cudownie miec dzieci w domku :) :tak:
Dziś sie czuje świetnie, może dlatego że udało mi sie zdrzemnąc po obiadku...:happy:

Sylvi no my musimy sie często kontrolowac u kardiologa bo przez zastawke trójdzielną przechodzi elektroda z rozrusznika i ta jego drobna niedomykalnośc sprzed wszczepienia rozrusznika może sie powiekszac teraz... Pozatym jeśli tachykardia bedzie sie utrzymywac syna czeka ablacja... Jednak mam nadzieje że leki pomogą... Nadzieja umiera ostatnia :tak:
 
Yelonek nic nie pisze jak wizyta
Patrycja dobrze ze młodemu leczą tachykardie bo nasz kardiolog powiedział że narazie nie trzeba. Mam tylko mierzyć ciśnienie i puls sprawdzac
 
Ja znów walczę z mega wzdęciem. Maaasakra! :p
Z tego co pamiętam to mi w pierwszej ciąży od razu założyli kartę ciąży jak poszłam w 5 tygodniu, więc to jest z tym różnie jak widać.
 
reklama
Fruzka a jakie tetno u Was wystepuje?? U nas przy zasypianiu było 120-130/min a były też sytuacje kiedy samoistnie skakało do 170/min....

Yelonek i jak tam??

Mi w drugiej od razu założyli ale jak pierwszy raz poszłam do lekarza był to już 9tc...

No i witam sie sobotnio...
Miałam pospac, pierwszy raz od ponad dwóch tyg mogłam dłużej pospac i nie potrafie ... o 7 już pobudka. Pewnie popołudniu znów drzemka bedzie :)
 
Do góry