reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Marcowe mamy 2016

Hej mamusie :-)
Wczoraj dzidzia na wieczor tez dawala znac ze jest lekkim kopaniem,dzis rano tez ale mocniej az sie wystraszylam :szok:
Przyszla mi dzis paczka z darmowymi ciastkami,cale 5 kg,oj dzidzia bedzie szalec :)

Co do wagi to startowalam z 57 kg przy 166cm ,teraz juz 63 kg waze.Ale brzuszek maly,wiec mozliwe ze dzidzia bedzie duza :)
 
reklama
Hej:)

Przepraszam,za nieobecność,gratuluje udanych wizyt i kciuki za reszte dziewczyn:)

Ja tez dzisiaj po połówkowej wizycie,wszystko wporządku,waży już 300g tylko jie dało zobaczyc buzki bo założyło na nią obie rączki,zwinęło sie w rogalik i płci nie chciało też pokazać,ale z tego co widziała to powiedziała,że chłopca tu nie widzi:)

a i zapisałam się na 4d na środę,pojade z mężem,bardzo sie ciesze,że i on zobaczy na żywo dzidzie:)
 
Jezu to ja startowalam z 61 kg a mam juz 70 szok. Wzrost 169 cm. Ale pierdziele to zrzuci sie po ;-) co sie bede stresowac
Fast foodów nie jem, gazowanego nie pije, chipsow nie wcinam, wiec nie wiem skąd ta waga nie mozliwe ze tak tyje od bulki slodkiej dziennie i kilku cukierków od czasu do czasu. Mam efekt jojo z bardzo widocznym brzuchem.

Kurcze syn cos niemrawy od kilku dni :-/ kaszel znow jakis wiekszy. Do tego nie je obiadow w ogole zyl by tylko na mleku i suszonych jablkach :-/. Musze isc z nim do naszej doktorowej ale ona ma oblężenie ah
 
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny :)

ja dzisiaj podjęłam decyzję o zmianie lekarza prowadzacego. Czy robie słusznie to się okaże ale nie mogę się od wczoraj uspokoić po wizycie u tej wrednej baby do której chodzilam. Myśli ze jak wyrobiła sobie renomę to może ludźmi pomiatac. Cenie sobie doświadczenie i wiedzę u lekarza ale nie za wszelką cene. Teraz wybrałam faceta. Mam nadzieje ze okaże się przyjemniejszy w obejściu i nie będzie mi się chciało płakać przed każdą wizyta jak u tej pani. Wizytę mam 4.11 zobaczymy
 
Ja juz po wizycie. Serduszko bije pieknie:) tylko cisnienie mizerne. 96/58. No ale ja zawsze problemy z cisnieniem mialam..
Od poczatku ciazy przytylam rowne 2 kg:)

ONA1227 A czemu tak czesto usg? Nie boisz sie? ;)
 
Gratulacje udanych wizyt :)
Ja zaczelam z dentysta. Mam jeszcze dwie plamki bo dzisiaj jedna zrobiona. Bylam 7 min w gabinecie nawet nie poczułam wiercenia ale 130 zl poszlo :/
Ja startowalam z waga 44 kg przy 153 obecnie 46 kg ale ja z moja dieta to duzo nie przybiore pewnie. A jem co 2 h jak by mała miała zegarek i sie upominala rowno co 2 h " matka jesc ! " :D
 
Ja juz po usg. Bedzie synek :D Raczej to pewne bo widzialam siusiaka dwa razy takze nie odleci chyba :p Wszystko pomierzone i wszystko w porzadku. 220g i 12 cm dlugosci :) Ja jestem 2kg na plusie jak na razie.
 
reklama
I ja się melduję po prenatalnym drugim. Wszystko ok i Bronek zostaje Bonkiem :) hurra!!!
Normalnie dziś się sama do siebie co raz śmieje. Mąż na mnie już dziwnie patrzył a teraz w pracy też jakoś tak zerkają dziwnie.
Bardzo dziękuję za wszystkie kciuki i mile słowa. Jestem w takiej euforii że nie mogę się uspokoić.
 
Do góry