reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Manka staraj sie nie dźwigać! Moja koleżanka dostala krwawienia i znalazła się w szpitalu, ale ona jet o 3 miesiace do przodu więc się oszczędzaj!!
Elisse współczuję na pewno coś zaradzisz fryzjerka może sprać tylko włosy mogą trochę ucierpiec.
Mnie na szczęście w pracy bardzo oszczędzają i jak tylko widza, że sie gorzej czuję to chcą żebym do domu szla.
barbra z tym bolem brzucha to jest chyba tak, ze dopóki nie sa silne i ciągłe to prawdopodobnie to oznaka powiekszajacej się macicy. Tak wyczytalam bo sama mialam obawy.
 
reklama
Dzastibasti
No trochę mnie nie było :-) no juz widoczny jest troszkę :-) i dużo osób już zauważa bo nigdzie nie tyje tylko w brzuchu i cyckach których prawie nie miałam :-)
 
Eh i po wizycie :-( Ekg zrobili,jak doktor je zobaczyl to za glowe sie zlapal,akurat zlapalo ten skok tetna.. Chcial mnie od razu na oddzial,ale musimy mezowi opieke zalatwic na corke,moich rodzicow aktualnie nie ma w domu sa na wakacjach :-( Mam leki przepisane na tetno,skierowanie na oddzial...Lekarz zaznaczyl ze przy takim tetnie na bank bede miec cesrake,nikt nie zaryzykuje zebym normalnie rodzila....Conajmniej tydzien beda mnie tam trzymac,porobia badania itp... :-(
 
Manka staraj sie nie dźwigać! Moja koleżanka dostala krwawienia i znalazła się w szpitalu, ale ona jet o 3 miesiace do przodu więc się oszczędzaj!!
Elisse współczuję na pewno coś zaradzisz fryzjerka może sprać tylko włosy mogą trochę ucierpiec.
Mnie na szczęście w pracy bardzo oszczędzają i jak tylko widza, że sie gorzej czuję to chcą żebym do domu szla.
barbra z tym bolem brzucha to jest chyba tak, ze dopóki nie sa silne i ciągłe to prawdopodobnie to oznaka powiekszajacej się macicy. Tak wyczytalam bo sama mialam obawy.

Niby mnie przeniesli na dzial "dla ciezarnych", mowie niby bo praca tam nie rozni sie za bardzo praca na innych dzialach tyle tylko ze po schodach nie musze chodzic tyle. A wczesniej moim zdaniem robilam prace lzejsza bo tylko spacerowalam z kartkami i sprawdzalam polki no ale nie moge tego robic bo chodze, bo to niebezpieczne itd. Jasne teraz moze siedze.. teraz tez chodze 8h na dodatek zbieram towar z polek, pakuje do workow i tak caly czas :) oczywiscie ludzie, ktorzy pracuja ze mna maja wielkie serca, nie pozwalaja mi nic dzwigac podnosci takze staram sie oszczedzac. I z tego wlasnie powodu chce opuscic prace najwczesniej jak sie da czyli 11 tygodni przed porodem :)
Ale sie rozpisalam, chyba spicie juz na tym etapie :D
A co do czynnosci nr 2 to ja mam problem raczej w druga strone, chodze normalnie raz dziennie a czasem i nie ale za 'szybko' to wyskakuje ze mnie.
Cienwielkiejgory trzymaj sie ! Na pewno wszystko sie unormuje i bedzie dobrze :)
Wydzieliny z sutkow nie mam jeszcze zadnej ale mam wrazenie sie sa takie jakby popekane i ze robia sie otworki czy cos w tym rodzaju :)
 
Moze sie za bardzo wysililas i to przez to... Nie masz mozliwosci isc do lekarza???


Ja mam tez pytanie. Leci, ktorejs z was klejaca wydzielina z sutkow??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

U mnie taka wydzielina jest już jakiś czas ale nie codziennie.

Cień współczuję problemów. Ale czasem lepiej na zimne dmuchać I nieco odpuścić. Mąż da sobie radę z córką a ty nie będziesz miała strachu że coś przez to tętno może tobie lub dzidzi się stać.
 
a ja tez będę pierwszy raz mamą :) termin mam na dzień kobiet ;) Pozdrawiam
88c53e3kzm84qyww.png
 
Ona polecam kupić błonnik w tabletkach i pic dużo wody a zwłaszcza rano na czczo :D, też mam z tym problem i jem na pewno dużo nabiału, biorę błonnik i z rana kawa z mlekiem.

Natka z sutków leci ci siara bardzo wcześnie to fakt. Chociaż mnie to mleko jeszcze leci po Staśku hihih
 
Mi też już leci siara. Pisałam Wam z 2 tyg. temu. Nie codziennie, ale raz na jakiś czas widzę, że sutki są jakby od ropy.
 
reklama
Dzieki Dziewczyny,ja sie przestraszyłam tego śluzu...na to wychodzi,że to z tego wysiłku bo nastapiło zaraz po ... o dtemtej pory niby nic nie mam...

Cień to się wymeczysz w szpitalu...
 
Do góry