reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hej mamusie :-) zapomniałam hasła do poprzedniego nicku i dawno mnie tu nie było wiec założyłam nowe podobne. Widzę że dużo przybyło nowych osób :-) pamiętam jak pisalysmy jak byłyśmy gdzieś w 6 tyg ciąży wstawiałyśmy zdj małych brzuszków, naszych małych fasolek a tu już powoli jesteśmy w połowie i powoli każda z nas się dowiaduje co jej w brzuszku rośnie :-) ja usg polówkowe będę miała 9.10 prawdopodobnie jest to synek lecz lekarz do którego chodzę prywatnie jeszcze sam nie był pewny bo powiedział ze narządy są jeszcze nierozwinięte i tez zdarza się że dziewczynki mają pepowine pomiędzy nóżkami i wyglądają jak chłopcy i do tego wszystkiego maleństwo nie chciało się pokazać do końca bo miało pupe z drugiej strony :)
 
reklama
Paulina :) ja tak właśnie ostatnio o Tobie myślałam, że coś umilkłaś , dobrze, że się odnalazłaś :-) A jak tam Twój brzuszek, już bardzo widoczny ? :)

Patrzyłam niedawno na nasza listę i puki co prawie sami chłopcy :-D
 
Dziewczyny mam problem,wogóle mam taką przykrą sprawe w rodzinie,mój wujek jest w ciezkim stanie,dlatego ostatniuo mnie tu nie było.

Poradzcie mi,wczoraj miałam mega zatwardzenie,do wc latałam przez 3 godziny zanim si ewypróżniłam,ból niemiłosierny,na sam koniec zauważyłam jakiś lekko zabarwiony śluz jak by na różówo...ale naprawde bladziutko...oczywiscie z dróg rodnych...poradzcie mi:(miała któraś tak może?dzwoniłam do gin kazala mi sie obserwować

nie miałam nic takiego więc za dużo nie poradzę ale może rzeczywiście obserwuj bo jak jest słabiutki kolor plamienia to może to nic złego a raczej jakiś wysiłek
 
Barbra pewnie będzie dobrze. Staraj się może więcej odpoczywać w ciągu dnia. Gdyby te skurcze były powtarzalne i bardziej byś je odczuwała w kręgosłupie, to wtedy lepiej sprawdzić.


Manka trzeba uważać z tym dźwiganiem. Ja dzięki temu w poprzedniej ciąży wylądowałam z podejrzeniem sączenia się wód płodowych.


natka90 niestety tak tam jest. Z drugiej strony jakbyś bardzo źle się czuła, to pewnie dostałabyś na jakiś czas L4.


dzastibasti te wizyty u lekarzy specjalistów zazwyczaj straszą organizm i od razu jest lepiej :D mnie boli jak wstaję cała lewa dolna część pleców :/ już się boję, co będzie za parę miesięcy. Ostatni robiłam takie porządki w szafie i zostało mi tylko kilka ubrań. Chyba pora wybrać się na zakupy.


ONA1227 zdrowia dla wujka, mam nadzieję wyjdzie z tego. Odnośnie plamień ja bym posłuchała lekarza. Obserwu, czy się nie powtórzą. Może to przez to zatwardzenie?


arusiowa idę dziś pytać fryzjerki. Ja mam włosy do pasa :/ jeszcze znalazłam jakiś preparat uber do dekoloryzacji, który nie ma amoniaku. Zużyłam 1,5 farby, wtym pół dobre. Mam więc ciemną kawę wymieszaną z blond sraczką :(


Paulina to już niedługo będziesz pewna, czy to chłopiec :) ja czekam do 12 października.
 
Dziewczyny mam problem,wogóle mam taką przykrą sprawe w rodzinie,mój wujek jest w ciezkim stanie,dlatego ostatniuo mnie tu nie było.

Poradzcie mi,wczoraj miałam mega zatwardzenie,do wc latałam przez 3 godziny zanim si ewypróżniłam,ból niemiłosierny,na sam koniec zauważyłam jakiś lekko zabarwiony śluz jak by na różówo...ale naprawde bladziutko...oczywiscie z dróg rodnych...poradzcie mi:(miała któraś tak może?dzwoniłam do gin kazala mi sie obserwować
Moze sie za bardzo wysililas i to przez to... Nie masz mozliwosci isc do lekarza???


Ja mam tez pytanie. Leci, ktorejs z was klejaca wydzielina z sutkow??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Skusiłam się dzisiaj na zakupy, na dodatek zabrałam na nie moją dwulatkę- o dziwo nie było tak tragicznie, jak myślałam :-) i nawet szybko udało nam się uwinąć. Teraz zrobiłam sobie przerwę, obiad się robi.

Ja to z piciem jestem jak "wielbłąd", mój to się czasami z tego śmieje. Dwie herbaty dziennie plus 0,5 l wody- tyle mi starczy, nie odczuwam potrzeby picia więcej. Czasami się zmuszę i wypiję więcej, ale rzadko. Taki mój urok.
 
natka u mnie trochę leci, ale nie codziennie i zasycha na biało

mnie też wczoraj twardniał brzuch bo trochę za dużo pochodziłam w dzień, ale nospa max pomogła
ona, może to jakieś naczynko tylko pękło z wysiłku?

ja też mam często problem z zaparciami, ale u mnie w ostateczności pomaga kawa z mlekiem, teraz już mi trochę wstręt do niej przeszedł więc się tak ratuję.
 
mi na razie nic z sutków nie leci przynajmniej nic nie zauważyłam ostatnio
Paulina dobrze że jesteś już z nami:-)

No a co do chłopaków to widać na razie przewagę ale to się może zmienić jest wiele jeszcze mam które nie wiedzą więc zobaczymy:tak: ja zmykam po moją mamę bo od 5 dni jej nie widziałam więc dziś się spotykamy potem się odezwę :-)
 
Moze sie za bardzo wysililas i to przez to... Nie masz mozliwosci isc do lekarza???


Ja mam tez pytanie. Leci, ktorejs z was klejaca wydzielina z sutkow??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Ja akurat żadnej wydzieliny z sutków nie mam, ale moja sąsiadka, która jest aktualnie w bardziej zaawansowanej ciąży mówiła mi, że od jakiegoś czasu z piersi leci jest siara (o ile dobrze pamiętam nazwę) i że to normalne, bo niektóre kobiety w ciąży tak mają :) Ale pewno doświadczone mamy Ci coś więcej napiszą :)
 
reklama
natka u mnie trochę leci, ale nie codziennie i zasycha na biało

mnie też wczoraj twardniał brzuch bo trochę za dużo pochodziłam w dzień, ale nospa max pomogła
ona, może to jakieś naczynko tylko pękło z wysiłku?

ja też mam często problem z zaparciami, ale u mnie w ostateczności pomaga kawa z mlekiem, teraz już mi trochę wstręt do niej przeszedł więc się tak ratuję.
U mnie to samo. Po zaschnieciu robi sie biala.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry