reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Też trzymam kciuki :) Ja z tych przyszłych mam, które test ciążowy zrobiły późno, bo ponad tydzień po spodziewanej @ - od razu wyszedł pozytywny, potem jeszcze jeden też pozytywny no i na bete poszłam we wtorek - wynik wskazuje 6 tydzień :) We wtorek idę na wizytę i mam nadzieję, że lekarz potwierdzi ciążę, puki co jakoś nie dowierzam:) Brzuch mnie nie boli, mdłości nie mam, jedynie piersi bardzo wrażliwe no i zapachy wyczuwam strasznie ... :)
 
reklama
dzastibasti witaj

Mnie boli brzuch tylko jak za dużo dźwigam mojego bąbelka. Pogoda u nas też okropna więc siedzimy w domku.

Dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne wieści z wizyty.
 
Od kiedy zrobiłam testy to ograniczam się głównie do wyjmowania i wkładania go do łóżeczka na sen, na fotelik do jedzenia i jak na spacer idziemy. W ciągu dnia to na podłodze się bawimy. Kąpiele i całą resztę wieczorem i weekend robi mąż
 
Mi dziś moja mała usiadła na brzuch i gralysmy w łapki. Na dwór chodzimy już bez wózka w większości i czasami chce by ją nosić. A waży trochę ponad 10 kg.
 
moj syn odkad wie ze dzidzia mieszka w brzuchu to nawet nie chce na kolana siasc bo jak mowi zgniote Franie,nie wiem co mu z tą Franką hehe.tylko moj to kawał chlopa w tym miesiacu stuknie mu 8 i po roku
 
hej dziewczyny :-) ja juz po lekarzu, tzn nawet lekarza nie widziałam tylko odrazu z połozną miałam spotkanie. Zmierzyła mnie, zważyła, pobrała krew i próbkę moczu, załozyła kartę ciąży i dostałam pełno gaztetek, pamiętnik ciązy i różne zniżki do sklepów, także wszystko super. A za dwa tygodnie w sobotę przyjdzie do mnie do domu na dłuższe spotkanie, będziemy wypełniać historię chorób itd, No i wstępny termin 3 marca ;-)
 
Mój Bartuś nie ma jeszcze roku i też waży już 10 kilo, ale jest bardzo wysoki, wszyscy się mnie pytają czy ma już 1,5 roku. Nie obędzie się bez podnoszenia ich w ciąży ;)
 
reklama
Do góry