reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Witam... Ja zaraz wychodzę juz...
Aliszia sek w tym ze ja nie pracuje juz od jakiegoś czasu... Akurat dzis w koncu zabieram do domu syna ze szpitala... :tak:
 
Anula trzymaj się!

Ja sama idę dzisiaj usłyszeć pewnie nie to co bym chciała.. Zdaje sobie sprawę że w trzy dni zarodek mógł się nie pojawić..
Ale może..

W przyszłym tygodniu pójdę jeszcze skonsultować z innym lekarzem
 
ANula co Ty piszesz??????? znowu ja pier....czemu :no:kochana tak mi przykro,
jak mnie wkur...takie nie sprawiedliwe zycie te co cpaja,chleja i puszczaja sie jak jak króliczki na wielkanoc to maja zdrowe dzieci,które są w domach dziecka i wogóle.a tu człowiek się stara leczy itp i co?????
Yelonek przynieś chociaż Ty dobre wieści
co do siebie,mam zle przeczucie.....boli mnie stanowczo na mocno brzuch,jakoś nie umiem cieszyć się ciążą chyba zaczne jak zobacze na usg że jest wszystko ok
 
Hej Dziewczyny :) Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :) Już od dwóch dni czytam wątek od początku, dzisiaj dobrnęłam do końca i postanowiłam napisać :) Bardzo się ucieszyłam czytając te dobre wiadomości, ale też mi przykro było z powodu tych złych :( Termin mam około 7.03 - to moja pierwsza ciąża więc jestem przerażona :szok:
 
Hej Dziewczyny :) Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :) Już od dwóch dni czytam wątek od początku, dzisiaj dobrnęłam do końca i postanowiłam napisać :) Bardzo się ucieszyłam czytając te dobre wiadomości, ale też mi przykro było z powodu tych złych :( Termin mam około 7.03 - to moja pierwsza ciąża więc jestem przerażona :szok:



Moja też to jest pierwsza i tez się trochę boje ale damy radę :) ja termin 8.03 :)
 
Anula strasznie mi przykro
dzastibasti witamy na pokładzie;-)

ja jestem a raczej byłam z Wrocławia (jak ja uwielbiam to miasto, mam nadzieję, że kiedyś powrócę:tak:), moją pierwszą ciążę prowadziła dr. Ewa Makacewicz i w sumie byłam zadowolona

idę dziś do lekarza i mam lekki stres, oby wszystko było ok i oby to nie były bliźniaki;-)
co do dolegliwości ciążowych to u mnie poza bólem piersi i zgagą narazie nie ma innych i oby się już nie pojawiły. Niestety nie mam też apetytu, a chuda jestem jak szkapa haha

Co do pracy to u mnie jest śmieszna sytuacja, przez dwa lata staraliśmy się o dzidzię i tylko dlatego chodziłam do pracy, której nie cierpiałam, kiedy po dwóch latach stwierdziłam, że chyba nie zajdę już w ciążę i złożyłam wypowiedzenie to po 3 tyg okazało się, że jestem w ciąży, widocznie wyluzowałam się i zaskoczyłam, No i teraz będę musiała w pracy wszystko odkręcać, oby się udało.

pozdrowienia
 
reklama
Yelonku I pozostale dziewczyny dzisiaj wizytujące-czekamy na dobre wieści!
Mnie dzisiaj obudzil w nocy bol w podbrzuszu bardzo sie wystraszylam :( oby do poniedziałku..
 
Do góry