reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Witaj Agiszonek:) mi mój nawet toxo nie zlecił, więc nie pomogę...
Bar Bra ja mam 12.10:D podrzuciłaś mi świetny pomysł na prezent, co prawda mam poduszkę di spania na boku przez moje problemy z kręgosłupem, ale jest krótka i już mocno sfatygowana, a bez takiego udogodnienia nie da rady, nie zasnę... Także super sprawa:) myślałam raczej o tej firmy motherhood, macie doświadczenia? Wytrzymałe są? Przede mną chyba kolejna noc z niewielką ilością snu, jutro wizyta, niby nie ma powodu do niepokoju, ale wiecie...:)

a robilas sama od siebie toxo?
 
reklama
Ja też myśle o płci na ostatniej wizycie pani zasugerowała że nie widzi nic miedzy nogami ale aboslutnie nie potwierdza że bedzie córcia bo jej zdaniem jeszcze za szybko aby o tym mowic. Za tydzien wizyta bedzie juz 16 tc wiec moze uda sie dowiedziec :) Uparłam się że będziemy kupować ciuszki w neutralnych kolorach ale to wcale nie jest tak proste :D
 
Pampuszek współczuję Ci doświadczeń z porodu i nie dziwię Ci się, że teraz chcesz mieć pewność, że wszystko będzie dobrze. Ja na szczęście dobrze wspominam poród i opiekę. Mi się wydaje, że położne/ pielęgniarki starszej daty nie mogą się pogodzić z tym, że pacjentka w dzisiejszych czasach ma większe prawa niż kiedyś.

Witam nową mamusie:-)
Ja też jestem strasznie ciekawa kto u mnie mieszka, w czwartek idę na usg prenatalne, ale wątpię, że będzie już widać. Trzeba czekać:-p
 
A kiedy teraz idziecie na drugie prenatalne? W okolicach 20 tygodnia? Ja mam ciągle problem z tym w którym tygodniu jestem. Ostatnia m.27.05. Miałam już wyznaczany termin na 2,6,10 marca. Owu miałam 15.06 :) Wiem dokładnie kiedy to było, bo robiłam testy OWU. Powiem Wam, że to moja pierwsza ciąża. Starałam się o nią od roku. Lekarz widział problem u mnie, potem dostawałam leki na wywołanie owulacji...nic się nie działo więc kazał przebadac się partnerowi. Wyszły takie wyniki że stwierdził ze to nawet na inseminacje się nie nadaje i pokierował do Katowic. Na szczęście narzeczony miał głowe na karku i stwierdził że spróbujemy jeszcze diety. Oczyszczanie, zioła, brak używek, ruch. Po dwóch miesiącach się udało :) Bez leków na wywołanie! Ten sam lekarz na pierwzym USG gdy zobaczył że wyszła mi cytomegalia, wkładając sąde usg użył słów: zobaczymy....żyje? żyje??? ....no żyje. Zmieniłam już lekarza. Straszył mnie. Nie wspomne o czasie oczekiwania na wizyte. Dwie godziny siedzenia pod gabinetem. No to tyle moich wywodów. Chciałam po skrócie opisac swoje doświadczenia :) Ciężko mi się odnaleźc na tym forum. Dodałam zdjęcie ale się nie pokazuje...
 
reklama
witaj Agiszonek :) tutaj sie odnajdziesz
Violka i jak tak już wiesz co i jak ?
Chrobek udanej wizyty!!
Bar Bra a ja urodziny 30.09 ale nie mam za bardzo pomysłów ani ochoty na te moje 35 urodziny - bozie jak ten czas leci
zamiast się cieszyć to się zamartwiam.. w czwartek byłam u lekarza pojawiła mi się egzema mało ( ale niepotrzebny stres), do tego przeziebiona więc dostałamphenoxymethylpenicillin , a do tego mam infekcję pochwy której nie moge wyleczyć i dzisiaj rano wstałam a tam takie zielonkawe upławy i nic mi się już nie chce tylko się zamartwiam. nie ide do lekarza bow czwartek dostałam krem i się smaruję, więc zamiast lepiej to gorzej co jest. Do tego jakąś schizę już mam chyba i mój duży brzusio już nie jest taki naciągnięty a cycki na początku piękne a teraz jaby wszystko się zatrzymało.. chioć ruchy malacaczuję to się bardzo niepokoję!!!!:-(
 
Do góry