reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Anula przykro mi, nie mogę sobie wyobrazić nawet :-(

Ja miałam dziś ciężki dzień, od rana ból głowy i apetyt straciłam, nic nie mogłam przełknąć...

Jutro wizyta u lekarza ;-)
 
Moj tez musi byc na kazdym usg ;) Tutaj tez ich malo ;)

Kubusiowa ja ide na pierwsza wizyte do gp (lekarza rodzinnego) 13 lipca a kiedy skan to sie okaze jak przyjdzie list ze szpitala.

Sarna80 nie czytaj za duzo na necie bo sie okaze ze umierasz.

Fruzke mnie te ciagnie w jajnikach szczegolnie jak sie duzo nachodze. Ja lekrze to przechodzi.

Lewusek witam u nas ;))

Anula88 przykro ; ((

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Anula przykro mi, nie mogę sobie wyobrazić nawet :-(

Ja miałam dziś ciężki dzień, od rana ból głowy i apetyt straciłam, nic nie mogłam przełknąć...

Jutro wizyta u lekarza ;-)
Trzymam kciuki za wizyte....

Ja też sie dziś nieszczególnie dobrze czułam ale u mnie to całkiem inna sytuacja jest bo spedzam dziennie 15h poza domem.... a pogoda nie oszukujmy sie też robi swoje...
 
Patrycja ja też ciągle w biegu, pracuje normalnie, ale przynajmniej tu w UK nie ma upałów ;-)
 
Anulka - tak bywa przykro mi. Uda sie nastepnym razem trzymam kciuki!! i Głowa do góry będzie dobrze.
Ja też mam co jakis czas pobolewania. Czasami przy raptownym siadaniu z pozycji leżącej zaklóje mnie. Ale to macica się rozciąga i jajniki też mogą dawać się we znaki!!! Więc póki co to nie ma sie czym martwić dziewczyny!!
Zaraz muszę kończyc pobódka o 5 (jak dobrze, że piątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
spokojnych snów.
a zazdroszczę Wam, że Wasi męzowie z Wami na usg chodzą - mój taki nie jest nie był i nie będzie :-(
 
reklama
Do góry