reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bursztynek odciagnij trochę mleka i potem spróbuj :) Zuzi będzie łatwiej.

Ja nie pakuję kapturków, ponieważ córka potem już normalnie nie chciała. Mam przez to uraz.

Cień to Ci wykrakałam, że jeszcze tydzień pewnie się pomęczysz ;)

Balladyna powodzenia na ktg.
 
Dzieki dziewczyny, choc wlasnie obawiam sie doswiadczenia elisse.
Ja mialam spakowane, ale oddalam najdrozszemu do domu bo "po co mi". Ale moze to i dobrze :) juz idziem nam lepiej:) pare dni i powinno byc idealnie ;)
 
Ja już po prysznicu. Karmilam tez. Ciągnie rana strasznie ale po morfinie nie da się żyć. Za Twoją rada bursztynek od razu dzwonie po leki ale raz nie zdążyłam i to była rzeźnia.
 
Cocosh super, ze juz po gratulacje dla dzielnej mamusi. Chyba wszystkie sie rozpakujecie a jak tak bede sie kulac w tym dwupaku. Usciski dla Marysi.
 
Bursztynek super, że już lepiej :) jak już Zuzi idzie lepiej, to się wyćwiczy.

Słonko grzeczny maluszek skoro je i śpi. W domu najlepiej.

Cocosh już niedługo będzie lepiej i nie będzie tak boleć. Wołaj o tabletki, po co się męczyć jeszcze bardziej ;)
 
reklama
Sarna lepiej sie kulac kilka dni niż przeżyć krew na bieliznie czy widzieć spadajace tętno.

Jesteś szczesciara i nie waz się myśleć inaczej :*
 
Do góry