reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bar Bra synek szybko nadrobi, nie martw się.
Cocosh kciuki zaciśnięte.
Coldi gratulacje synek śliczny :-)
Laluna 100 lat

Nailie ktg wyszło dobrze, ale jutro jadę na Karową żeby zrobili mi dokładne usg z przepływami, moja lekarka ma jutro dyżur zejdzie na dol i od razu podejmą decyzję co dalej.
 
reklama
Clodi- gratulacje!!! Dorian przystojniacha! [emoji16]

Cocosh!!!! Trzymamy z Zuzulka, Bartkiem i Koko kciuki z calych sil! [emoji7][emoji8][emoji8] badz dzielna!

La luna-

Czytalam Was ale musialam przerwac bo zaczelam sie smiac a sie nie da!!! Tak jak i kichac czy kaszlec :p

Z Zuza czujemy sie swietnie, choc moje sutki nie maja sie najlepiej :(

Uciekam troszke pospac :)

Bar- z Grzesiem bedzie juz tylko lepiej:)
 
Ja już po 2 x paracetamol i 1 x ketonal dożylnie, i wreszcie morfinę dostałam wykąpalam sie i idę spać. Rano dopiero Dorianka dostanę
 
Clodi Gratulacje:)
Cocosh trzymam kciuki za lekki porod!:)

Mnie krzyz cos boli co jakis czas tak zakluje.jutro jade.do miasta,wracam do domu i sprzatam sypialnie.na.blysk:)
 
Ja już sie wyspałam. Ale mam potrzebę zobaczyć syncia, a muszę do 6:00 czekać :hmm:.

Cocoah jak tam sytuacja. Widze że będziesz następną szczęściają;-) ;). Trzymam &&&&&& za lekki i szczęśliwy poród
 
Właśnie położna była i podała mi morfinę w brzuch :errr: a ja nic nie mówiłam że chce

Bar całe szczęście że jestem w szpitalu wtedy co Ty, bo przynajmniej o jedzeniu nie piszesz a ja taka głodna jak wilk
 
reklama
Do góry