reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Cień trzymamy kciuki żeby wreszcie skończyło się to porodem!!! Dość już męczenia Ciebie tymi straszakami :)
 
Kate... na wszystko jej pozwalała na WSZYSTKO D.O.S.Ł.O.W.N.I.E (ojciec najpierw pudło później wyjechał zza granicę i ma nową rodzine)

Cień trzymam kciuki :* !

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Ja miałam zajęcia na uczelni z Aleksandra Sarna jest w rozmowach jako ekspert... różne rzeczy nam mówiła. I moim zdaniem ten program jest mega źle zmontowany :/
 
Cień, skoro juz wylądowałaś na porodówce to nie ma odwrotu: musisz wyjść stamtąd z maleństwem na rękach! Powodzenia! Trzymamy kciuki za szybki poród! ;)
 
Cien kciuki za Ciebie! Oby sie nasililo i poszlo szybko;D sama mam dosyc sporo skurczy w ciagu dnia i wiem jak to strasznie meczy. Obys dzisiaj juz tulila malenstwo :*

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry