reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

ale przeciez te programy są udawane :p
a na którym programie to leci ?

To nie jest udawane ale jest przez nich odpowiednio docinane żeby im pasowało.. sama miałam "przyjemność" z młodym wystąpić i z moich wypowiedzi musiało wyjść, że pani psycholog ma rację choć mało co się odzywała bo ja za nią większość powiedziałam.. cała rozmowa ze mną trwała ok 25 -30 min a zmontowali ok 7.
 
reklama
Ja miałam propozycje wzięcia udziału w tym programie. Chcieli koniecznie pielęgniarkę, która będzie się opowiadać za eutanazją albo aborcją, juz nie pamietam. Odmówiłam.
 
Kate to zależy od wielkości przedsiębiorstwa niby jest że 33 dni płaci pracodawca a resztę ZUS ale czy w dużych firmach kasa z zusu idzie najpierw do firmy a potem do pracownika to nie wiem. Ja PIT z zusu dostałam bo pracuje w małej firmie i przelewy na konto ZUS mi robił

Cocosh narazie staram sie nie myśleć o tym i robię wszystko żeby zająć czas, ale wewnętrzny niepokój cały czas mi towarzyszy. Od wczoraj boli mnie brzuch jak przy okresie i to chyba ze stresu
 
reklama
Kamila poprawilas mi humor na reszte dnia :- D
Cień faktycznie dziwnie milczaca.
U mnie na ktg podobno byly skurcze (nie widzialam monitorka) i mam je obserwować. Czyli troszke powazniej musial zapis wyglądać. Może w końcu coś ruszy bo też mam doła a jestem przed terminem 2 dni.
 
Do góry