reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ania Be- Karmi podobno to mit. No i cos tam alkoholu jednak zawiera. Moj maz juz odebral akt urodzenia malucha :). Pierwszy najwazniejszy dokument :). Mlody spi sobie dzisiaj sporo, mam nadzieje,ze noc bedzie w miare znosna a jak nie to juz dzis pojde po butle,bo nie chce powtorki z rozrywki z wczoraj.
 
reklama
Ania Be wybrałam tak samo jak Ty płatne 100 i 60 procent. Chciałabym złożyć papiery do naszej firmy na kierownika regionalnego i szkoda mi oddać im kasę w razie czego jakby mi się udało dostać ;) albo jakaś inna fajna ofertę poszukać.

Volka my chcieliśmy dzisiaj to załatwić i niestety nie możemy ponieważ ja się urodziłam w Tychach a Bartek w Katowicach i dopiero jak tam zadzwoniłam to mieli sobie ściągnąć mój akt urodzenia... a to podobno trwa :/ może w piątek lub w poniedziałek będzie dostępny...
Za to dzisiaj M zawiózl papiery do pracy mojej w sprawie macierzyńskiego. Tylko ten akt urodzenia muszę donieść...
 
Ania Be- Karmi podobno to mit. No i cos tam alkoholu jednak zawiera. Moj maz juz odebral akt urodzenia malucha :). Pierwszy najwazniejszy dokument :). Mlody spi sobie dzisiaj sporo, mam nadzieje,ze noc bedzie w miare znosna a jak nie to juz dzis pojde po butle,bo nie chce powtorki z rozrywki z wczoraj.

Volka dla mnie te wszystkie preparaty na laktacje to jeden wielki mit. Moim zdaniem wszystko siedzi w głowie...
 
Wy nie możecie sie doczekać porodu a ja nie mogę sie przyzwyczaić do tego, ze nie mam juz brzuszka chyba przez to, ze porod odbył sie 2 tyg. wcześniej i z zaskoczenia postanowili go wywołać to nawet nie zdążyłam sie pożegnać z brzuszkiem i teraz tak mi jakoś dziwnie i złe bez niego:confused: zapomniałam juz nawet jak to było miec brzuszek i strasznie mi tego brakuje.

Ignas jest cudowny i bardzo sie cieszę, ze jest juz ze mną, ale psychicznie widocznie nie byłam jeszcze gotowa.
 
Isia a dla mnie "siedzenie" mleka w glowie to mit:p bo gdyby od glowy sie zaczynalo to po pierwszej ciazy wykarmilabym pol wsi. A jednak nawet dla jednego dziecka nie starczylo...

Kamilaasami ;D leze i placze ze smiechu;D wygralas z ta wodka;D

Izik moj maly tez ulewal. Buzka, noskiem, wszystkim szlo:/ a przy tym nie przybieral. Pozniej bylo troche lepiej, ale ulewanie sie skonczylo dopiero kolo 18 miesiaca zycia...:(
 
Dziewczyny jestem w szpitalu.okolo 13.30 pojechalismy bo skurcze byly co 2/5 min i utrzymywały sie godzine i byly mega bolesne.maz musial sie zwolnic z pracy .na ktg wyszly delikatne skurcze. Rozwarcia brac.
Dali mnie na porodowke.tu badanie, rozwarcie na opuszek.pobrali krew, na usg wszystko ok.dostalam czopki 3 ktore jak sa skurcze porodowe to je nasila a jak tylko przepowiadajace to wycisza.

Skurcze sie nasilily, dalej co 3/4 min.ale na ktg trzy fest mocne skurcze zlapalo, jeden do 100% , reszta male.na razie czekamy
 
reklama
Do góry