reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Cocosh myślę, że Marysia czeka aż tato będzie miał tyle sił, żeby bez problemu ululać ją do snu ;) także obawiam się, że jeszcze kilka dni będzie chciała zaczekać i dać tacie czas na regenerację ;)
Uśmiałam się ze scenki z "żoną araba" :p tak naprawdę to wy jakiegoś tragarza powinniście wynająć na tych kilka ostatnich dni, żeby ani jedno ani drugie dźwigać nie musiało ;)

Bar w kwestii jedzenia nie mogę przestać zastanawiać się co się stało z Twoim hamburgerem zeżartym na chwilę przed cc. Ale chyba w niczym nie przeszkodził, to już sama nie wiem o co chodzi z tym postem przed planowanym cc...

Ania*Be
może ZUS Ci odpowiedział w kwestii zasiłku macierzyńskiego przy przejściu na 60%? Teraz już w pracy deklarowałaś pół roku/rok macierzyńskiego?

Jezu tak zapomnialam wam napisac.

Jesli kwota jest nizsza niz tysiak to pracodawca musi wyrownac do tej kwoty.

Ja juz macierzynski zglosilam 100% i 60 % bo tak mi sie bardziej oplaca.
 
reklama
Patrz ze wiele z dziewczyn mialo tyle stresu przez wcześniejszy porod. Baly sie o maluszki czy na pewno wszystko ok a my nie musimy bo dzieci na pewno w pełni wykształcone i wazy tez dużo. Co tam kilka dni z perspektywy tych 9 miesięcy. Nie płacz tylko zrób sobie spa w domu. Nakladaj maseczki pelingi układaj włoski. Jak poczujesz sie kobieco to tez inaczej sie patrzy na te kilka dni. Zrób sobie kilka dni ze zdrowym jedzeniem to na porodowce bedziemy się czuć lżej i mieć więcej siły. Głowa do góry. Wiem co czujesz bo ryczalam tak jak Ty kilka ostatnich dni.
Sarna nie przepraszaj tylko po to tu jesteśmy.
Bardzo podoba mi się pomysł Cocosh. Odstresuj się właśnie tak jak ona proponuje A może właśnie wtedy coś się ruszy :)
 
Bursztynek gratulacje :D Mnie bardzo ciekawi czy Zuzka Twoja ma włosy :D:D Już te loczki widzę na jej główce :D:D Wiem co czujesz, że nikt nie moze odwiedzić, a mąż nawet zobaczyć :( Ale czas szybko zleci, szczególnie jak będziesz miała Zuzkę koło siebie :) A śniadania się doczekałaś? Bo ja na drugi dzień po cesarce nie dostałam nic na śniadanie :p:p

KubusiowaMama ja polecałam ********** na laktację. Ja pije jedną saszetkę, pokarmu mam dużo. Jednego dnia wypiłam dwie (pisze na opakowaniu 1-2 saszetek dziennie) bo wydawało mi się, ze mało mam pokarmu, to wieczorem musiałam odciągnąć, ale nie wiem czy to kwestia przypadku czy tej cudownej mikstury :D Jak wychodziłam ze szpitala to pokarmu miałam mało, bo musiałam małego dokarmiać, a jak była położna u ans to przybrał ponad 200g :D

Volka tez miałam ten problem co Ty po cc. Czopek mnie nie ruszył i na drugi dzień rano na obchodzie mówię lekarzowi, że po czopku nic się nie działo to dał mi inny to potem myślałam, że do toalety nie nadążę chodzić ;P:p A wstać szybko z łóżka po cesarce ciężko :p No ale od razu mi lepiej było jak się wypróżniłam.

Cień a co u Ciebie? Bo jakoś chyba dzisiaj mało aktywna, albo coś przegapiłam ?

Sarna ciesz się jeszcze ostatnimi dniami "wolności" :):) Nadejdzie czas to mały wyjdzie na świat :)

BarBra ze mną na sali leżała dziewczyna, której córeczka musiała też być naświetlana to przynosili jej ją tylko do karmienia (bo karmiła piersią) i zaraz z powrotem na naświetlanie. Naświetlania jej córeczkę pomogły, więc Grzesiu raz dwa i będzie z Tobą.
 
Cien no wlasnie, co taka cisza ? :)

Ja przez cala ciaze nie mialam zadnych sluzow, do tego stopnia ze praktycznie nie uzywalam wkladek a dzis i wczoraj pierwszy raz zobaczylam taka jakby galaretke ale bardzo bardzo malutka ilosc no wielkosc jak taki groszek lub dwa :p
 
Kustronka no wlasnie mi tez zagwiazdkowalo ;D az sie zdziwilam;D

Dzastibasti ja kupilam jedno opakowanie tego specyfiku ale tak bez przekonania. A skoro polecasz to strasznie mnie to cieszy;D bede mocno wierzyc, ze naprawde dziala:) super;D jest nadzieja, ze uda sie karmic:)

Manka ja tez przez cala ciaze nie mialam praktycznie sluzu. W ogole nie uzywalam wkladek. Potem tez bylo troszke "galaretki", jak paznokiec na kciuku. Wieczorem poszalalam z Mezem a rano wylecialo tyle, ze jestem pewna, ze to byl czop;) moze u Ciebie tez juz pomalutku wypada:)

Sarna, glowa do gory :* a jak chcesz marudzic to marudz! Wygadaj sie nam tu i wyplacz :) bedzie Ci duzo lzej:) a od tego tu jestesmy zeby sie nawzajem wspierac:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Bar, volka- ja juz rano dostalam sniadanie a teraz wciagnelam obiadek [emoji16]

Bol byl znosny pomimo iz skurcze ponoc mega mocne. A cc balam sie strasznie i wcale sie nie cieszylam. :)

Teraz jest calkiem dobrze. Juz bez przeciwbolowych jestem. Prysznic za mna i oddzial tez samodzielnie zwiedzilam. :)

Rano duzo z rehabilitantka pocwiczylam wiec nie bylo zle [emoji16]

Zuza to maly zarlok [emoji16]

Cocosh a 8.03 Ci nie pasuje? [emoji6]
 
reklama
Do góry