reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Balladyna wierz mi ze potem jest ci wszystko jedno czy przypiete czy nie ;) wszystko zalezy jaki kto ma prog bólu. Pamietam ze mnie bolalo ale nie tak zebym nie chciala 2 dziecka albo bala sie drugiego porodu. Zawsze mowie ze wole urodzic niz isc do dentysty bo tego to juz panicznie sie boje hehe
 
reklama
Asieńka wszystko zależy od dentysty.. Ja przeszłam wiele.. różnych.. a jak trafiłam do obecnego zobaczyłam co to znaczy przyjemna wizyta.. jedyny moment nie przyjemny ale tp też do czasu aż mu powiedziałam był wbicie igły ze znieczuleniem.. a jak mu powiedziałam, że tego się boję to jak dziecku smaruje wacikiem z maścią znieczulającą zaczem ukłuje..
Mój mąż dłuugo unikał dentystów.. aż przyszedł moment, że nie było wyjścia bo wstyd przed ludźmi się pokazać.. poszedł do tego przeze mnie poleconego- chodził do niego długo, robił wszystko co się dało, włącznie z wyrywaniem i mostami.. i nawet na wyrwanie mówił że to czysta przyjemność.. więc co to borowanie..
Ostatnio jak mi się złamał cały ząb i robił mi go to pisałam wam, że w trakcie borowania usnęłam.. nie ma prawa boleć, nie ma prawa być nie przyjemne bo nie masz prawa nic czuć.. Musisz tylko znaleźć odpowiedniego dentystę..
Mój do tego nie jest drogi :p
 
reklama
Do góry