reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Poczytalam Was trochę....
Bar myślałam ze będzie dużo gorzej. Że też nie bede nawet w stanie myśleć o Tel a co dopiero o bb.... Ale szczere... Jest świetnie biorąc pod uwagę ze mam skurcze co 2 min :)
Wszystko naturalnie bez oxy.... Dostałam tylko czopki do tej pory i antybiotyk bo nie miałam gbs-a...
Bursztynek no bez czopa łatwiej o infekcje. Bo czop chroni właśnie przed infekcjami....

Isia wody troche możesz ... Jak Ty będziesz cieta ja juz nie będę pamiętać tego bólu,którego narazie nie czuje hahaha....
 
reklama
A i Isia jutro jedzie na ciecie !!
Aaaa, ale to szybko zlecialo :)
Najwieksza tajemnica to Twoje dziecie w srodku ! Wszystkie ciotki chca wiedziec co tam miedzy nozkami sie kryje :p
Kciuki za jutro !!! :)
 
No Serduszko to i tak chyba dobrze idzie jak 5 cm już pół godziny temu :D faktycznie taki fajny ten tens? Ehh szkoda, że nie mogę naturalnie urodzić, bardzo się boję tej cesarki, że będę czuła jak mi tam flaki przewracają, i tego bólu po. Dalej mnie biegunka męczy :/ cholerstwo
 
Serduszko trzymaj się! Jesteś taka dzielna...

Ja nie mogę spać, zgaga męczy.... ;(
A jutro cały dzień sama z Olą więc będę mama-zombie hyhy
 
Ja też już nie śpię.... kręcilam się w łóżku z 30 minut po czym się poddalam i wzięłam telefon do ręki ;)
Głowa nadal mnie boli jak diabli :/ Miałam jednak wziąć tą drugą tabletkę na noc a ja stwierdziłam, że na koniec nie będę dziecka truc...
 
Nie tule jeszcze... Stanelo na 5 cm... Dostałam oxy. ... Wiedziałam ze tak łatwo nie pójdzie... 7 h w szpitalu leci... Ehh zmęczona jestem
 
reklama
I ja nie śpię. Od wczoraj wieczorem ból brzucha jak.na okres. W nocy mnie wybudzil i mam skurcze co pare minut ale słabe wiec zrobilam herbatke i czekam
 
Do góry