reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Serduszko dasz radę :)
Moje dziecię strasznie nadal szaleje a ja idę się położyć rano wstanę to zaraz sprawdzę jak tam nasze kochane serduszko :*
 
Isia moj maz mi mowi,ze jak na czczo to nawet wody nie mozna. Kurde gin cos rano mowil,ze mam nie jesc i nie pic od rana,ale czy wody tez to nie pytalam. Fanti ja pierwsza cesarke mialam po kolacji.bo mnie tak nagle wzielo.ale wahali sie troche czy mi robic. Na nast.dzien zygalam jak pies.
 
Fanti jedna stała wryta i się nawet nie ruszyła a ta co najwięcej miała do powiedzenia była cała blada i dukala jakieś przepraszam :D
Ma szczęście ze jestem w ciąży bo by się tam krew polala

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Sarna wszystkiego najlepszego dla córki :)

Serduszko powodzenia. Też chcę mieć taki humor na porodówce.

Isia ja bym wodę piła ;) może nie litrami, ale trochę.

Młoda to mają panny nauczkę :D jak same zostaną wielorybami, to im się łyso zrobi.
 
Serduszko! Widze, ze dla pierworodek relacje zdajesz:) kochana jestes! ;)

Trzymam kciuki za Ciebie i meza:* badzcie dzielni!

Chrobek- Fanti ma racje. Mizliwe, ze jeszcze czas ;) Ja dzis na wizycie az zapytalam czy ten czop jest widoczny czy tylko kawalek odpadl bo to juz 11 dni minelo... To czopa nie ma kompletnie ale rozwarcia tez. Jedyne ostrzezenie jakie dostalam to by uwazac by infekcje sie nie przypaletaly. I jak tylko poczuje swedzenie by dac jej znac bo teraz musze uwazac.
A Zuza jak siedziala w srodku tak siedzi dalej ;)

Sarna- sto lat dla "starszej siostry" ;) co do terminu i ostatniej @ to ja mam praktycznie jak Ty. Napisz mi prosze jak u Ciebie cykle wygladaly.

Chrobek Ty rowniez:) bo niby daty @ tak samo a jednak w terminie rozbieznosc macie:)

Bede sie kierowac Waszymi terminami :)
 
reklama
Alez naskrobalyscie !

Serduszko strasznie mocno trzymam kciuki !! :) Chcialabym miec taki humor podczas porodu jak masz teraz :D
Super relacje zdajesz :*

Sarna sto lat dla corci ! :)

Mlodamama hahaha ! Rozwalilas system ta akcja :p Nastepnym razem moze przemysla czy wypowiedziec cos na glos czy zachowac dla siebie :D
 
Do góry