reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny czy mogę jutro pić wodę? Czy kompletnie nic?
Isia moim zdaniem Spokojnie możesz wodę. Ja to bym herbatę wypiła.
Przed wejściem na porodówkę myśląc że idę do domu wrąbałam ptysia popiłam mirindą a wcześniej śniadanie szpitalne zjadłam.
Nie Masz pewności Kiedy zrobią zabieg więc padniesz z głodu.
Poza Tym pamiętaj że nagle przysadki poród sn mają pierwszeństwo więc możesz I do południa czekać.

Ty to agentka jesteś w trakcie porodu siedzi na bb hehe :)
No co ma przecież co 3 min czas. A z nerwowym mężem nie będzie dyskutować :p
Serduszko && cały czas zaciśnięte :)
 
Chrobek spoko masz czas. Zobacz ile Bursztynek chodzi bez czopa.
Młoda brawo. Właśnie większość z nas by się nie odważyła a one nie miały pojęcia z kim mają do czynienia. Ale powiedz jeszcze jaką miały minę? Hi hi
 
Mój bardziej ruchliwy od 3 dni aż momentami ciężko mi wytrzymać tak mi szaleje a brzuch to bardzo ciekawie wygląda wtedy :p
Fanti ja bym chyba nie dała rady nawet bym o tym nie pomyślała ale wy to weteranki :)
 
reklama
Do góry