reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Serduszko może po oxy pójdzie Ci lepiej... tzn szybciej... a bol do zniesienia?
Agiszonek czyżby Ciebie tez zbieralo?

Aaaaaaaaaaaaa jakby kto pytał to jeszcze nie jestem spakowana ;)
 
Isia powodzenia jutro. Niezłe masz podejście. Oby Bartuś był Bartusiem i żebyś szybko wyszła ze szpitala :)

Serduszko pierwsza relacja na żywo z porodówki XD :) Mam nadzieję, że teraz pójdzie już z górki. Ważne, że nie boli bardzo i znosisz poród dobrze. zmęczenie naturalne po tylu godzinach.
Zazdroszczę Ci tego.

Bursztynek no to masz zagwózdkę z terminem. Ja mam podobnie. Ciągle się zastanawiam kiedy niby będzie u mnie ciąża przenoszona. W karcie mam wpisany poród na 05.03. a z OM był 18.02. a Marysia waży już 3500.
Strach się bać jak waga dobrze wyliczona a jeszcze posiedzi.

Volka, Cień super że jesteście już w domku. Też mam podejście, że nie ma po co siedzieć w szpitalu na siłę.
Volka ty to w takim razie kilka dni i po wszystkim.

Sarna nie przejmuj się napewno wiele z nas przenosi. Pomyśl ile stresu z przenoszenia odpada odnośnie przedwczesnego porodu ;)

Ja już po spaniu pewnie bo padłam jak zwykle koło 20.
Dzisiaj o 10.30 KTG a o 12 z miśkiem pomiar INR. Mam nadzieję, że ma wskaźnik ok bo znowu będzie stresówa.
Muszę dzisiaj zapytać na badaniu po ktg czy jak dostanę znieczulenie to jestem w stanie sama urodzić z moją kondycją z ostatnich dni i praktycznie zerową sprawnością ruchową. Krępuję się z domu wychodzić jutro bo ludzię się na mnie patrzą dziwnie przez to że muszę się ścian podpierać czy ciągnę nogę za sobą. Wiem, że powinnam zlać ale denerwuję mnie to bo nawet w szpitalu baby się lampią i szepczą po kontach tak jakbym ja krzywdę dziecku robiła bo nie potrafię z bólu się wyprostować. :p
 
Bursztynek cykle miałam 30 dniowe.

Dziewczyny coś ze mnie wyleciało, majtki lekko mokre, wkładka też i trochę śluzu na niej i jak się podtarlam to na papierze był śluz z kilkoma bordowymi kropkami. Było to pół godz temu i jednorazowe
 
Dzien dobry mamusie.
Sarna spóźnione ale szczere zyczenia dla Mai :)
Serduszko pierwsze co to weszlam na tel zeby zobaczyc co z Toba ...jeszcze chwilka i maluszek bedzie z Wami .
Isia za Ciebie tez &&&&&& trzymam mocne kochana .
Mloda aparatka z Ciebie .Bardzo dobrze zrobilas.Nie rozumiem durnych lasek .Przeciez mamusia z brzusiem wyglada rozczulajaco.Ludzka glupota i tyle .Kiedys mam nadzieje ze tez jej tak ktos dogada.
Widze ze ktos sie jeszcze moze dzis wykruszyc na luty ...ojjj Fanti bedzie grozic palcem :D
 
Obudziłam się i od razu na bb żeby zobaczyć jak tam serduszko :)
Jestem z tobą i muszę zapytać o ten tens czy mają go u mnie w szpitalu może dla mnie też będzie kojący warto takie rzeczy sprawdzić :)
 
Mąż do pracy a ja na bb. Ale widze że Serduszko jeszcze sie męczy:hmm:.

Dziewczyny za chwile tu bedzie poród za porodem, jeden sie bedzie kończył drugi zaczynał, a ja już nawet do kibelka z telefonem chłodze, cały dzien na bb
 
reklama
Do góry