reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Izik dzasti fajnie macie już się poznałyscie :)
A i mówił że w lewej nerce widział mały zastój u Grzesia ale taki był dziś ruchliwy że ciężko było sprawdzić na 100% mam się upomniec na następnym usg to sprawdzimy to a wagę mierzył z kości udowej bo główka za bardzo ruszał ogólnie ciężko było go dziś oglądać i mierzyć więc poczekam na spokojnie do 4.03
 
Dzasti gratulacje :-D:-D:-D
Ja właśnie niedawno wróciłam do domu. Kupiliśmy dzisiaj pralkę. Ma tyle bajerów, że jutro będę studiować instrukcję obsługi:-p Naciągnęłam jeszcze męża na prostownicę i kozaki z przeceny na następny sezon:biggrin2: ale taka jestem padnięta, że nawet nie mam siły się tym cieszyć...
Ciekawe czy jak jutro wejdę na forum to będzie jakiś nowy dzidziuś? ;-) ;)
Dobrej nocki mamusie- śpijcie do samego rana, bez wstawania na siku:-) :)
 
Jak ja się źle czuje zaraz zmierze temp herbatkę z cytrynka wypije i do łóżka gardło boli jak cholera i na dodatek ogromną zgaga plus odruchy wymiotne ale bez wymiotów :(
Kluje mnie też w pachwinie ale to pewnie po tym krążku więc zobaczymy jak jutro będzie
 
A zapomniałam się pochwalić że się w końcu na tą sesję brzuszkowa umówiłam. Idziemy w poniedziałek wieczorkiem. A w środę idziemy na porodowke że szkoła rodzenia... fajnie bo będę wiedziała co i gdzie więc tylko jak zostanie :)
 
Dzasti i Izik, ale macie fajnie ze w tym samym czasie jestescie w tym samym szpitalu.
Iska dobrze, ze maz dzielnie walczy z remontem a Ty go wspierasz siedząc na krześle hahaha
Ja tak jak juz napisalam napisze jak będę jechac na porodowke. Nie bede siebie i innych straszyć. Skurcze mam, ale csly czas nieregularne więc traktuje to za normalny element dnia.
Fanti myślę, ze moze to byc po szczepionce. Ale co tam zrobcie sobie wolne.
Barbra kuruj sie kochana masz jeszcze troche czasu. A jeśli chodzi o Grzesia wagę to sama napisałaś, że było trudno go zmierzyć bo się bardzo ruszał.
La luna milej lektury.
 
reklama
Barbra po prostu ostatnim razem lub tym usg moglo sie pomylic,ale przybral tak czy siak.na.wadze,bedzie po prostu drobniutki:) ja sie tez stresuje wizyta a mam dopiero w srode.jutro jade zrobie sobie badania.krew i mocz.
 
Do góry