reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Taka byłam zmęczona że padłam jak pies pluto Ale mąż włączył film i jakoś się wciągnęłam. A teraz męczę się strasznie. Gołąbki to nie koniecznie wskazane są dla mnie na kolację. Nie dobrze mi, zgaga meczy, do toalety latam, brzuch wierci a że jelita po całym brzuchu rozłożone to czuje je wszędzie a zwłaszcza po bokach. Do D z takim jedzeniem.
Mąż nim zasnął mówi mi żebym głupot na forum nie czytała bo bronek musi jeszcze 2 tygodnie minimum wytrzymać. Sprawdziłam sobie dziś swój kalendarz to mam 34+3 więc jeszcze chociaż 2 tygodnie. Czyli tak jak mówiłam w marcu.
 
reklama
Mala dzisiaj spokojna,czuje mocne ruchy samym dolem,czasami mnie tam zakłuje jak by w pochwie,z lewej strony mnie pobolewa brzuch i od czasu do czasu zaciagnie mnie taki bol z krzyza na plecy,taki nyjący
 
U nas jednak stanelo na imieniu Lenka wiec zamiast mała musze zaczac mowic do brzucha Lenka:)

Tak sobie mysle bo na tych krostkach czasami tak mnie zaboli jak by pieklo jakby sie skora rozrywala,a to moze jakies mini skurcze sa
 
Ja tez jeszcze nie spie :) Budze sie codziennie wczesnie bo o 9 a ide spac dalej pozno..
Fanti meczy sie zgaga bo sie nie podzielilas z nami :D Ty to jednak masz zamieszanie z tym terminem porodu, termin niby przede mna masz a ja juz jestem 35+1 wiec Bronek od mlodosci pokazuje, ze bedzie rzadzil on :p
 
Dzasti gratulacje!!! Widzialyscie się już z Izik na żywo? :p
Kate współczuję bólu :/ oby szybko przeszedł
Fani pewnie tak po szczepieniu Oli odreagowuje, przynajmniej trochę czasu jutro tylko we dwoje, bo już niedługo nie będzie tak dobrze :p
Isia no starają się nasi mężowie :p mogłoby to trochę szybciej iść. .. Ale ciiii już nic nie mówię, nie skarżę się, obym nie urodziła wcześniej to może zdążę jeszcze cokolwiek przygotować, poprzenosić :)
 
reklama
Do góry