reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kustronka, dziękuję, ciężko jest naprawdę, bardzo dużo pomaga mi moja mama, karmię małą co trzy godziny, w dzień i w nocy, w dzień najpierw pół godz. pierś, potem butelka, w nocy tylko butelka a i tak schodzi się nam czasem 40 min zanim te swoje 60 ml zje, bo parę razy zasypia, trzeba ją brać do odbicia, odłożyć na chwilę do łóżeczka, żeby się obudziła i jadła dalej. A że jest wcześniakiem, to przybieranie na wadze jest teraz najważniejsze. Pomaga mi moja mama, zaprowadza Bartusia do przedszkola i przyprowadza, zajmuje się nim, jak ja karmię czy ściągam laktatorem. Na razie jeszcze nie wychodzę z Ninką, mamy pozwolenie od pediatry na krótki spacerek, jak będzie ładna pogoda, więc sobie jeszcze trochę posiedzimy w domu.
 
reklama
Ona narobiłaś mi ochoty na pieczarkową :)

Alabamka nie dziwię się że tak przeżyłaś wcześniejszy poród, bo to jednak spore zaskoczenie.

Właśnie ja się tej pępowiny boję. Moich znajomych synek był owinięty na szyi i się siny urodził, chyba ze 2 punkty tylko dostał.
 
Jak mi robili usg szpitalu to bylo widac pępowine ze biegnie po twarzy. Wiec wokól szyi tez powinno byc widac.
Mam nadzieje ze nie bedzie juz bolal bark bo myślalam ze zwariuje z bólu. Ani siedziec sni stac lezec to juz w ogole... taki efekt uboczny cc...
Nikomu nie zycze... rana po cc przy tym to pikus.
 
Dzastibasti gratuluję Maleństwa,dobrze że tak szybko zareagowali i zazdroszczę ze już po☺
Serduszko uff nareszcie po,Masz bardzo dzielnego synka☺

A labamka zobaczysz z każdym dniem będzie lepiej, synek się przyzwyczai a dzidzia będzie coraz silniejsz to i jeść będzie lepiej z cycusia☺

Mnie przenieśli na patologie,w końcu po lekach tętno nam bardzo ładnie spadło,trochę mi ulzylo bo jak widziałam cały czas na monitorze u Małej tętno 190 to myślałam że tam zawału dostanę...gdybym miała ciaze dłuższą o 3 dni czyli skończony 37 T to już bym pewnie tulila moje maleństwo a tak to muszę się jeszcze pomeczyc...

Volka no dziwne mają tutaj podejście jakby te 3 dni coś zmieniły....Przyjęli mnie z rozwarcia 3 cm ale skurcze całkowicie się uciszyly,zero,a potem co lekarz to mówił coś innego,inne rozwarcia,szyjka,normalnie szok...

Ja jestem mega padnieta bo lezalam non stop z tym ktg w jednej pozycji od 2 w nocy do 12,myślałam że zaraz oszaleje, a teraz od godziny znowu się męczę...Ciekawe czy jest jakakolwiek szansa że jutro mnie wycisza..
 
Dzasti gratulacje :*

Alabamka super ze sie odezwałaś! Wsparcie męża jest najważniejsze i super ze tak ci pomaga :)


I nie wiem co miałam pisać...
Aaaa ze nie mam łóżeczka :D
Dopiero jutro... podobno ma przywieźć



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Hej

Dzastibasti gratki wielkie.

A my po wizycie. Synek waży 2700, wszystko ok. Szyjka skrócona, miękka i rozpulchniona i mam centymetr rozwarcia. Gdybym nie urodziła do końca miesiąca, to mam się stawić 1-3 marca w szpitalu.
 
Balladyna teoretycznie noworodkom nie powinno sie podawac smoka bo to moze zaburzyc prawidlowe ssanie piersi. Ale wiadomo. Teoria swoje, praktyka swoje... Ja bede sie starala nie dawac, ale kto wie jak wyjdzie.

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Serduszko, super ze juz po wszystkim

Dzasti gratulacje, długi chłopak :) jak się czujesz po cc?

Alabamka super ze się odezwałaś. Najważniejsze że wszystko skończyło, się dobrze, jesteście już w domku i z dnia na dzień będzie coraz lepiej ;) Źelazna bardzo zatloczona? Bo biorę tez ten szpital pod uwagę w razie co

Maya o masakra takie dlugie ktg. I co dalej, czekają 3 dni i wyciągają małą czy czekają az samo sie zacznie?

Kate oby Ci te bóle szybko przeszły

Baladyna są różne szkoły i podejścia co do smoka, jedna położna mi mówiła żeby się wstrzymać do ukończenia miesiąca życia dziecka, bo może zaburza ssanie piersi, druga stwierdziła że ona akurat jest za smokiem, bo przypomina dziecku o tym ze ma oddychać , przez to ze ssie. Akurat moja córka potrafiła wisieć po 2 godziny na cycku, miała ogromną potrzebę ssania, wiec dla mnie bez smoka ani rusz

Chrobek oo czyli możesz być następna


Moje dziecko albo próbuje zrobić fikolka, albo wyjść przez bok mojego brzucha :baffled: no tak się wygina ze cały brzuch jest kwadratowy
 
Do góry