reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
A i do tego kroje w kosteczke kurczaka i smaze w przyprawach,ale.delikatne przyprawy.tam sie robi taki pulpety z tego kurczaka ale ja.nie robie bo duzo roboty i nie wygodnie sie.kleja:)
 
Dzasti gratulacje.... Jeju aż trzy razy owinięty?? ... Dobrze ze szybko podjęli taka decyzje..

Dziewczyny Kubuś dużo się nasluchal głównie ode mnie ze im mniej leków tym lepiej. A jak nie ma tragedii z bólem to lepiej sie położyć i zdrzemnąć niż brać leki.. I zapamietal...
Poukładał chwile klocki i teraz kolacyjkę wcina...
Ja mam jutro wizytę. I chyba tylko mąż go odbierze ze szpitala. Zobaczymy jakos to poukladamy żeby bylo dobrze...
Wiecie co... Caly dzień na nogach albo na krześle. Wykonczona jestem :\
 
Witajcie dziewczyny, nie było mnie tu długo, widzę, że jest już kilka kolejnych nowych mam:) gratulacje dla wszystkich, niestety brak mi czasu na poczytanie, co u Was słychać:( te pierwsze tygodnie były bardzo ciężkie, mam nadzieję, że już niedługo będę miała więcej czasu na zaglądanie do Was.
Po porodzie pierwszy tydzień spędziłyśmy w szpitalu. Ja po cc czułam się świetnie, nic mnie nie bolało, już na następny dzień normalnie chodziłam, zajmowałam się małą. Ale Ninka (w końcu Lenka została Ninką:) spadła na wadze i trzeba było czekać, aż przekroczy 2 kg. Szpitalem byłam zachwycona, rodziłam w Warszawie na Żelaznej i mogę wszystkim szczerze polecić ten szpital - dobre warunki, pomocne położne, lekarze, całkiem dobre jedzenie jak na szpital.
Po tym tygodniu już wyszłyśmy do domu i zaraz po przyjeździe dopadła mnie depresja poporodowa, przez kilka dni siedziałam i płakałam, nie mogłam dojść do siebie i pogodzić się z tym, że już nie jestem w ciąży, byłam na to kompletnie nieprzygotowana, czułam ogromny żal, że nie mogłam się do końca cieszyć tą ostatnią ciążą w moim życiu, czułam się tak, jakby ktoś ukradł mi coś najcenniejszego. Tylko dzięki wsparciu mojego męża udało mi się dojść do równowagi psychicznej i zacząć cieszyć się tym, że mam śliczną, zdrową córeczkę.
Nie wiem, czy pamiętacie, jakieś dwa tyg przed porodem miałam ostatnie usg, na którym wyszła mi krótka szyjka macicy. Otóż przyczyną mojego wcześniejszego porodu wcale nie była skracająca się szyjka. Po przyjęciu na ip pobrali mi wymaz z szyjki macicy. Na wypisie ze szpitala był jego wynik - miałam gronkowca złocistego, paciorkowca i grzybicę. Gronkowcem zostałam zarażona podczas pierwszego cc, widocznie musiał się uaktywnić i spowodować odejście wód płodowych. Całe szczęście, że te wody odeszły mi tak gwałtownie, bo jakbym tego nie zauważyła i chodziła tak parę dni, to te bakterie dostałyby się do Ninki.
Muszę Wam powiedzieć, że Ninka jest cudowna, taka malutka laleczka, tylko śpi i je. Karmię ją piersią, ale że jest taka mała, to nie ma za dużo siły, szybko się męczy, więc odciągam pokarm laktatorem i dokarmiam ją potem z butelki. Mój synek przechodzi fazę zazdrości, cały czas chce, żeby się nim zajmować, strasznie to męczące, bo kompletnie nie mam czasu dla siebie, jak tylko zajmę się czymś innym niż on, to jest wielki krzyk i płacz. Mam nadzieję, że szybko mu to przejdzie.
 
Alabamka fajnie, ze sie odezwalas :) Najwazniejsze, ze mialas wsparcie w mezu i ze coreczka zdrowa ! Super, ze wszystko sie ulozylo. Mam nadzieje, ze teraz juz bedzie tylko lepiej i z gorki :)
 
Dżasti, gratulacje!!!! Powiedz czy na usg było widać, ze jest owinięty pępowina?
Bo moja córa była owinięta i nikt sie nie zorientował przed porodem, a potem były komplikacje

Izik, rownież gratulacje, jak Wam zazdroszczę, ze macie to juz za sobą.

Alabamka, teraz z każdym dniem juz będzie lepiej.
 
Alabamka, dobrze ze sie do nas odezwałaś! Wszystkie sie zastanawialysmy jak sobie radzisz :)
Dobrze ze miałaś wsparcie męża i udało sie szybko zażegnać baby bluesa. Powodzenia w opiece nad dwójka juz teraz wymagających maluchów :)
 
reklama
Dzasti to podobne wymiary jak noja 56 i 3050.
Ja fatalnie po cc bo mam okropne bóle barku i byla dzis anestezjolog i dała sile przeciwbólowe bo doslownie wylam z bólu. Pomoglo na szczescie. Malutka tez tylko spi i je.
 
Do góry