reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ale piszecie.
Trzymam kciuki za szczęśliwe i szybkie porody.
Ja czekam do 1 marca , wkoncu termin mam na 27 dopiero. Chociaż spanie to juz makabra z brzuchem,
 
Isia ale z Ciebie spioch. Ale w sumie,wyspij sie na zapas.bo za chwile to bedziemy jak zombie chodzic :p. Maya za wczesnie? To ktory Ty masz tydz? A jak rozwarcie w ogole? Cien ja to nie wiem nad czym Ty sie zastanawiasz! Sarna tak.tak moje chlopaki chodza,ale i tak musze tesciowa sciagnac.bo wizyta dopuero na 18 30. Poziomka a skad Ty jestes? Ile by trxeba za wysylke doliczyc? Bo bym wziela te w paczce. Serduszko badz spokojna dla Kubusia! Clodi wow! Regularne skurcze i do domu? Serduszko bosko! A moj maz przed chwila wychodzac do pracy jak zwykle dal mi buziaka a potem w cycki :p a ja mowie do niego:cycki mi calujesz zamiast dzidzi dac buzi no i Szymon dostal tez hihi
 
Tak sobie dogadzam teraz ;)
 

Załączniki

  • 1455795935618.jpg
    1455795935618.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 43
Serduszko No to emocje już opadły. Ale sie cieszę że już po.

A to mój kawał na odstresowanie:
Dzwoni synowa (która została niedawno mamą) do teściowej:
- cześć mamo, powiedz mi jak syn sie osra to kto sprząta mama czy tata?
Teściowa stanowczym głosem mówi:
- No jak to kto? Oczywiście że matka!!!
Synowa na to:
- No to niech mamusia sie zbiera bo twój synek tak sie nawalił że do kibla nie trafił


Volka skurcze nie są na najwyższym poziomie. W ciagu 30 min zapisu wyszło 5 skurczy w granicach 70-80%. Mam czekać bo może sie uspokoi tylko ja tych skurczy nie czuje.
 
Isia ale z Ciebie spioch. Ale w sumie,wyspij sie na zapas.bo za chwile to bedziemy jak zombie chodzic :p. Maya za wczesnie? To ktory Ty masz tydz? A jak rozwarcie w ogole? Cien ja to nie wiem nad czym Ty sie zastanawiasz! Sarna tak.tak moje chlopaki chodza,ale i tak musze tesciowa sciagnac.bo wizyta dopuero na 18 30. Poziomka a skad Ty jestes? Ile by trxeba za wysylke doliczyc? Bo bym wziela te w paczce. Serduszko badz spokojna dla Kubusia! Clodi wow! Regularne skurcze i do domu? Serduszko bosko! A moj maz przed chwila wychodzac do pracy jak zwykle dal mi buziaka a potem w cycki :p a ja mowie do niego:cycki mi calujesz zamiast dzidzi dac buzi no i Szymon dostal tez hihi

Volka, za przesyłkę 5 zł listem poleconym
 
Clodi moj ulubiony kawal! Za kazdym razem smieszy tak samo bo sobie moja tesciowa wyobrazam :D

Volkaa!!! A idz ty z ta czekolada! Smaka na slodkie robisz:p

Dzastibasti a sprawdzaja Ci wody? Mi jak odeszly to co chwile krew pobierali zeby sprawdzic czy sie cos zlego nie dzieje. A dzadza Ci cos na wywolanie? Czy na razie nic jeszcze nie wiesz?;)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Serduszko cieszę się że Kubuś już z Tobą. Całkiem inaczej się cZłowiek czuję jak może podtrzymać za rękę albo chociaż spojrzeć. Teraz będzie z górki.

Ja właśnie od męża wracam a jutro już wychodzi. Ale się cieszę. Czuje tez ze bardzo nas te przeżycia wzmocnily i zblizyly jeszcze.

Serduszko to co ? Jutro razem rodzimy? :)
 
Do góry