reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Volka po prostu nie chce siac paniki i jechac.poczekam na skurcze regularne albo jak wody odejda albo jak fakt wkładki beda dalej mokre...

Ja niby apetyt mam ale mdli mnie jakos...skurcze kilka razy były, teraz przeszły. Moze zwykle straszaki albo to jeszcze nie dzis? Nie chce na ip na razie jechac bo nie dosc ze bede czekać Bog wie jak dlugo to pewnie nic nie wyjdzie. ..
 
reklama
Smacznego dziewczynki :p
Chociaz ten paczek z rozowym za slodki xd wole z czarna polewa :D
 

Załączniki

  • 1455797166314.jpg
    1455797166314.jpg
    100,7 KB · Wyświetleń: 37
Witam się po wizycie. GBS pobrany, oczywiście przyszło mi za wymaz zapłacić, bo "NFZ NFZ-etem, ale nikt nie zapłaci za Pani badanie" :errr: (które jest de facto refundowane, wiem, bo dowiadywałam się.
No trudno, jutro wyniki. Pierwsze KTG w porządku, ponoć skurczy brak, ale co chwilkę musiałam wciskać przycisk, bo córcia się tak ruszała. Szyjka w porządku, nie skraca się i nie rozwiera, tylko ponoć miękka jest. Ogólnie zdawkowe odpowiedzi na moje pytania dostawałam.

Ogólnie załamana jestem bo dzwoniła mama, że mój dziadek w szpitalu i nie jest z nim dobrze :( Chciałabym go odwiedzić, ale boje się
 
Serduszko, dobrze że już po.Teraz niech Kubuś szybko wraca do sił.

Dzasti powodzenia :) Szybkiego porodu życzę jak już się zacznie :)

Clodi ja tak miałam na ktg na dwa dni przed urodzeniem córki :) może się wyciszą skurcze.

Barbra nie panikuj :)

Powodzenia na wizytach :)
Ja też rodzę w marcu i przed drugą połową wołami mnie do szpitala nie zaciągną :D
 
Moze lepiej odwiedz, ja do dzis żałuję ze jak dziadek wylądował w szpitalu bo kosc biodrowa zlamal to go nie odwiedzilam bo nic nie wiedziałam :-( i nie zdarzylam sie pożegnać a po 2 dniach zmarl ...
 
Ja juz czekam pod gabinetem .Cala posrana za przeproszeniem .Mam nadzieje ze wszystko oki z maluszkiem i ze cos konkretnego sie dowiem i zrozumiem :)
 
reklama
Do góry