reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

ja tez zawsze latam do kibelka przed wizytami, ale widzę ze to normalne haha
Boje sie tylko, ze jak zacznie sie porod to z kibelka nie będę mogła wyjsć ze stresu i jeszcze na tronie urodzę :-D
 
reklama
A dla mnie największym stresem jest dzisiaj operacja Kubusia...
Nie umiem sobie nawet wyobrazić co Serduszko musi teraz przeżywać....
 
A ja 2 raz w kiblu na dwujeczke chyba stresie mnie dopadł przez was

Spokojnie to pewnie tylko nocna czekolada uchodzi :-D

Serduszko nic mi nie przychodzi do głowy czym odwrócić Twoją uwagę... Może jakieś dowcipy zaczniemy wklejać? Macie coś w zanadrzu? Bo ja słaba w zapamiętywaniu kawałów jestem...
 
Poziomka ja jak miałam skurcze przed samym porodem z Zuzka to siedziałam na toalecie ciągle bo nie wiedziałam czy chce mi się dwójkę czy Zuzka wychodzi... M siedział że mną i patrzal między moje nogi czy Zuzka nie wychodzi...
 
Serduszko ja trzymam kciuki za Was &&
ja dalej czekam aż się coś zacznie skurczy brak na razie kroplowki mi nie dali na wywołanie skurczy. Puki co drugi raz dostałam antybiotyk. Co chwilę ktg robią.
 
pani pyta się dzieci jakie odgłosy można usłyszeć na farmie
Dzieci mówią:
- mee
- kwa kwa
- muu
na to jasiu mówi :
- spierdalaj z t
 
Isia.. Maz patrzył Ci miedzy nogi jak kupę robiłaś? Kocham swojego męża ale dla naszego wspólnego pożycia małżeńskiego wolałabym żeby widział mnie jako chodzący ideał, niepierdzący, niesrający itd :D
 
reklama
Ja muszę zacząć coś robić żeby nie myśleć o waszych skurczach,porodach,wodach bo za chwilę ja zasiade na tronie :D ...

Jakiś obiadek muszę zrobić dzisiaj a nie mam żadnego pomyslu! Pranie sięga mi sufitu... inne wychodzi z kosza! Jestem jakaś totalnie niezorganizowana ostatnio[emoji14]miałam usprzatnac miejsce Na lozeczko jeszcze a ja dalej w łóżku :(

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry