reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Chrobek, znam ten ból. Nie wiem jak ja wytrzymam do tej 11 :/ Byłam już kilka razy w wc

Serduszko! nie denerwuj się! wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)
 
reklama
Kciuki &&&&&&&&& za wizytujące, ściągające krążki &&&&&&&& i rodzace&&&&&&&& ❤️❤️❤️❤️
Ja jestem po godzinnej drzemce i jest mi ciut ciut lepiej.... Chyba sobie zaraz pójdę zrobic kakao
 
Serduszko kciuki za Kubunia i za to, żebyś się za bardzo nie denerwowała ;)
Dzasti mam nadzieję, że u Ciebie pójdzie sprawnie.
Codziennie jakieś niespodziewane akcje porodowe, ciekawe czy któraś z nas ponosi dzidzie 40 tygodni? Bo na razie wszystkie przed terminem:-) :)
Trzymam kciuki za wizytujące, nie zarażajcie się na razie porodami:blink: bo marcówek to zostanie tyle co palców u jednej ręki:-D
 
Serduszko powodzenia dla Kubusia!

Dzasti niespodzianke nam zrobiłaś, trzymaj się tam! :)

Lewusek, trzymam kciuki...

Bar daj znać jak poszło!

Wy to jednak jesteście szalone baby! Człowiek Was na chwilę nie może zostawić, bo już wszystkie rodzą... Ja chciałam przypomnieć, że my jesteśmy marcóweczki a jak tak dalej pójdzie to zostanę tu sama na ten marzec ;)
 
Aliaolio ja zostaje z Toba;D jeszcze 3 tyg do terminu a czuje, ze przenosze:p

A co do porodu 29ego to rozmawialam z kuzynka mojego M. Ona wlasnie urodzila sie 29ego i jest naprawde z tego zadowolona. Bo zawsze kazdy pamieta o Jej urodzinach i co 4 lata ma mega swieto. Wiec nie ma tego zlego... ;)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
Oo jeszcze Lewusek i Barbara dziś. Dajcie znać jak po wizytach, na szczescie marcowki mają multiciuki co się powielają jak trzeba trzymać za całe forum ;)

Chrobek ja też tak mam przed każdą wizyta heh

Dzasti i co, było się pytać wczoraj jak się której zaczęło? :D mam nadzieje ze szybko i sprawnie Ci pójdzie :)

Agiszonek moja czkawke ma conajmniej raz na 2 dni ;)

Kubusiowa i zamiast 18 człowiek z 29 lutego kończy 4,5 roku :D
 
Ejjj a co myslicie o tym zebym dzis poszla do dentysty? Tak mnie kijiwo umowila.ale wolalabym zeby mi zrobila tego zeba. Wypadla plomba z dwojki,ktora ona wczesniej naprawiala. Tylko boje sie troche czy tam nie urodze ze stresu :p
 
reklama
Lewusek, chrobek kciuki za wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&&77 !!!
Cień, sarna, bursztynek normalnie w głowie zakłady robiłam, która urodziła :p rodzinę po 7 wyprawiłam, patrzę 100 postów do nadrobienia od 22:30, myślę nie ma bata, musiała być akacja porodowa na żywo w nocy :p
Dobrze, że dzasti stanęła na wysokości zadania i sprężyła się na ochotnika za Was :p Dzasti dawaj znać w miarę możliwości co tam u Cię ;) I jak dziewczyny mówią- nie licz że jeszcze powrócisz w dwupaku, mleko się rozlało, w sensie wody. Pewnie do południa zostaniesz MAMĄ!!!!
Serduszko kciuki kciuki i jeszcze raz kciuki!!!!!!!!! Normalnie gdybym tam siedziała to musiałabym prosić o drugiego głupiego jasia da siebie ;) Trzymajcie się!!
Alia, kubusiowa ja z wami twardo w klubie marcowych będę trwać i żadna siła mnie z terminu nie wykluczy :p chociaż mi osobiście 29 luty wydaje się atrakcyjny :rofl2:
A co do ograniczonych miejsc dla marcówek na luty, proponuję wprowadzić nowy punkt do regulaminu:
Art. 5 pkt.1 Każde kolejne przekroczenie dopuszczalnej liczby miejsc dla marcówek rodzących w lutym, skutkować będzie przeniesieniem jednej marcówki na kwiecień :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry