reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hej dziewczyny, nie udzielam sie tutaj bo juz Was nie ogarniam hehe ale na innych watkach jestem na.bieżąco.

Widzr ze i marcowki zaczynaja sie rozpakowywac, to.kto juz urodzil ?
Ja jutro mam cc...i juz mam stresa

Serduszko..trzymam kciuki aby wszystko poszlo dobrze :)
 
reklama
Jestem autentycznie przerażona tym, ze dziewczyny z forum juz sie rozpakowywuja! Nie spodziewałam sie ze ciąża tak szybko mi zleci.. Czuje sie jak tykająca bomba z opóźnionym zapłonem, niewiadomo kiedy eksploduje! Chociaż termin mam na za miesiac to czuje, ze czytając Was szybciej sie rozpakuje.. Boję sieeee!
Kustronka-ja tysz :p

Dziewczyny ja jestem w szpitalu o 5 rano wody mi odeszły do teraz brak skurczy i czekam co się stanie. Na gbs juz podają mi antybiotyk.

Dzasti! kciuki zaciśnięte. :) czekamy na dalsze wieści!
Ja tak się zestresowałam nadrabiając końcówkę forum, że poleciałam do wc na dwójkę. Za przeproszeniem "rzadzizna" taka jakby po lewatywie :p

Aaa :D ja ostatnio stwierdzilam ze chcialabym 13 marca :D bo moj jest z 13 lutego a ja z 13 kwietnia wiec w marcu pustka. Ale 13 marzec to niedziela i jeszcze jakis leń mi sie straszny urodzi i co bedzie haha :D

Mi z kolei Manka pasowałaby data 07.03 ;) nasza dwójka też z 07, ale inne m-ce


Ja typuję takową kolejność : Cień, Sarna i Maya. Ewentualnie znowu któraś nas zaskoczy :p:p:p
 
Dzasti kciuki zacisniete zeby było ok :-)

Ja jestem padnieta, niewyspana..maz poszedł spac.jak dalej będzie sie cos saczyc to jedziemy na IP...skurcze na razie przeszly ale czuje ze zaniedługo mnie weźmie. .

Jeszcze sny takie dziwne.ze zmiescilam sie w 6 tych na luty a za mna...Mloda i.....Volka :-)
Jakis dom mi sie snil jakby szpital i tam jeden facet na polu sie postrzelił zabil, jednemu przez pomyłkę palec odgryzlam...
A dom mi sie snil ze maz wrócił z pracy i przyszli sąsiedzi i ci walili wino..a mnie ochrzanili ze sciemniam ze skurczami ....
 
Ja dziś mam wizytę po 11. I pierwsze KTG! stres ogromny. Wczoraj troszkę brzuszek dziwnie się zachowywał, ale to chyba nie były skurcze, tylko Malutka się rozciągała jakby w poprzek. Ciekawe co pokaże KTG. Ogólnie to zmęczona jestem, ale już nie idę spać, jakoś przetrzymam do tej 11. Choć to grozi jeszcze nie jedną wizytą oczyszczającą w wc.
 
Kustronka-ja tysz :p



Dzasti! kciuki zaciśnięte. :) czekamy na dalsze wieści!
Ja tak się zestresowałam nadrabiając końcówkę forum, że poleciałam do wc na dwójkę. Za przeproszeniem "rzadzizna" taka jakby po lewatywie :p



Mi z kolei Manka pasowałaby data 07.03 ;) nasza dwójka też z 07, ale inne m-ce


Ja typuję takową kolejność : Cień, Sarna i Maya. Ewentualnie znowu któraś nas zaskoczy :p:p:p

Nie kracz, choc tez mi sie śniło ze Sarna rano urodzila :-)
 
A mi sie przypomnial moj sen dzisiejszy. Snilo mi sie,ze sie szykowalam na impreze z kumpelami (ha!marzenie!) i patrzylam na moj dziwny brzuch,taki plaski. Jeszcze byl taki obwisly jak to po porodzie,wiec chyba szybko siw na ta impreze wybralam hehe. Aaa no i podziwialam rane po cc.ze tak ladnie mnie zszyli :p.
 
reklama
Serduszko && za Kubusia!

Chrobry, marcowe && za wizytę, uważajcie tam na siebie, ja postalam dosłownie 5 minut w kolejce w przychodni żeby się zapisać i od wczoraj katar mnie złapał ze ojejku :baffled:
Bardzo dobry pomysł z tym wątkiem, tu jest tyle wpisów ze się można pogubić ;)

Edit o ja chyba tez muszę zamówić u rodziców kapusniak, młoda nie tyka nic z kapustą, mąż zupę jak zje to od wielkiego dzwonu, a sama nie umiem robić :D

Dzasti no wiesz co, to teraz Ty z zaskoczenia nas bierzesz? :D POWODZENIA! &&&

Lilith && za jutro :)

Cień i jak się czujesz?


Ja mam miesiąc do terminu, jeszcze 2 tygodnie i będę spokojna ;) dziś po 3 tygodniowej przerwie udało mi się wykorzystać męża, bałam się ze będzie bolało po takim czasie jak ostatnio próbowaliśmy, ale czuje się prawie jak nowo narodzona :D juz z tej radości chciałam posprzątać mieszkanie, ale patrząc co tu się dzieje chyba sobie jeszcze poleze :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry