reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Clodi mówiłam, ze nie znam płci... Ale to Reni ńic nie dało... Zrobiła zakupy i tyle... A nie wypada mi kręcić nosem :/
 
Lewusek te kosci to mi juz tak rozrywa ponad miesiac, a w pierwszej ciazy nic takiego nie było.
Manka a będziesz chciala wziasc epidural?
Ja bralam w pierwszej ciąży, ale tym razem chcialabym bez. Zobaczymy czy nie zmienię zdania. Hahaha
Ciekawe, ktora będzie miała pierwsza naturalny porod?
Kate czekamy na relacje!!!
&&&&&&&&&&zaciśnięte caly czas.
 
Fanti mnie tez moja ginekolog badała bliznę dopochwowo przez usg bo po tej cyscie to mam paskudny ślad :/ i bała sie, ze moze sie rozchodzić :/
 
Ejj ale na nogach mozna miec paznokcie zrobione? Bo tez bym sobie zrobila.ale myslalam.ze wszystkie paznokcie musza byc zmyte do porodu. ONA ja tez mialam cesarke ze znieczuleniem od pasa w dol i podejrzewam. Ze teraz tez tak bedzie. No chyba,ze zaczne rodzic szybciej niz planowane to wtedy nie wiem co? Usypiac beda czy co? Nie mam pojecia... Tak gadacie o tych prezentach. Ja nie wiem,moze mamy dziwne rodziny ale w sumie to jakos sie nie dziwilam i nie mialam nigdy do nikogo pretensji,ze nie dostalam od nikogo jakichs kosztownych prezentow. Aaa i u nas robi sie prezenty jak juz dziecko jest a nie wczesniej.
 
Iska no właśnie wiem. Chodzimy na zakupy, spacery, sprzątam a tu nic Arczi sie uspokoil i chyba urodzi sie po terminie...oby nie!!!! Choć dzisiaj dosłownie pokazywał co potrafi ...
 
reklama
Ja od nikogo nic nie dostałam tylko od Reni i ojca... Reszta rodziny to wszystko olewa... A dadzą pewnie pieniążki ;)
I od chrzestnej Zuzki przed narodzinami jej dostałam cała posciel do łóżeczka :) a teraz nic nie dostajemy. Nawet wozek kupił nam tylko moj ojciec z Renia. Tzn dali na wozek a bazę i fotelik do auta sami sobie kupiliśmy :)
 
Do góry