reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Fanti dlatego ja nic nie chce od nikogo... Żadnych używanych ubrań ani nic... I te hasła: najwyżej pózniej mi oddasz :/ cieszę sie, ze mam możliwość kupic sobie to co chce i to co jest mi potrzebne... I nie muszę pilńowac, zeby komuś cosik oddać....
 
reklama
Ja usypiania boje sie panicznie,raz mialam narkoze wlasnie po poronieniu,balam sie niemilosiernie ,ze sie nie obudze.a jak sie budzilam to maz stal przy fotelu i.pamietam zobaczylam jego niebieska koszulke i wiedzialam juz ze zyje:) nas cesarki robia na zbieczulenie dolem,gora funkcjonuje normalnie:)
 
A mnie szlak trafial jak pare osob mi powiedzialo ze mam tyle ubran dla malej ze w polowe itak jej nie ubiore,nosz kur...one mi zlotowki na to nie daly a najwiecej do powiedzenia mialy
 
Isia ja ani za pierwszym razem coś teraz nic nie dostałam. Tzn za pierwszym razem od moich rodziców dużo Oli dostał. Ale oni zawsze byli z nami więc to co innego.
Swoje długo pilnowałam. Długo trzymałam. Potem kiedy nadzieja już umarła to dałam kuzynce dużo. Nie chciałam zwrotu. tylko o wózek zapytałam bo widziałam że co innego używa. Nie oddala bo jej matka powiedziałam że ona już dawno go sprzedała.
 
Ja jakies 4 lata temu mialam miec 'zabieg' na kolano bo czasem mi sie noga nie chciala wyprostowac. Po prostu zacinala sie i mialam zgieta w kolanie dopoki jej sie nie znudzi, w podstawowce mnie rozcinali ale powiedzieli, ze wszystko ok. W liceum znow noga nie ruszy wiec szpital i znow ciecie, mialam byc uspiona do tego ale cos tam posprawdzali i powiedzieli ze dupa blada, jak Cie uspimy to mozesz sie juz nie obudzic, musi byc znieczulenie w kregoslup :) Wiec wiem jak to jest nie czuc sie od pasa w dol.
I tak najgorsze dla mnie bylo jak przyszli po mnie i powiedzieli, ze musze wszystko z siebie sciagnac ! Bylam w szoku i w ogole zawstydzona bo powiedzieli, ze to tylko taki krotki zabieg rach ciach i po sprawie..
 
W Rzeszowie w prywatnym szpitalu cesarka 1500zł z tego co słyszałam

Isia ja na Twoim miejscu powiedziała bym ze jeszcze nie znam płci i narazie niech nic nie kupują

Fanti ale teraz już nie usypiają do cesarki tylko igła w kręgosłup i wszystko kumasz co sie dzieje chyba że rodzi sie sn i jest nagle zagrożenie życia matki albo dziecka wtedy na szybko narkoza. A Ty jak miałaś pierwsza cesarke to jak już zaczniesz rodzic to jedziesz do szpitala i mówisz ze pierwsza cc miałaś i moszesz wtedy sobie wybrać czy teraz tez chcesz cc czy jednak sn
 
reklama
Moja gin mówiła mi że dobry położnik przy pierwszym badaniu określa czy po cc jest szansa na sn. Ostatecznie decyzja zasada w ciągu 2 godz bo musi akcja postępować w określonym tempie dość szybko.
To tyle teorii ale swojej gin nie ufam więc nie wiem jak na to patrzeć
 
Do góry