reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Volka, ja nie mam do nikogo pretensji ;)
Aczkolwiek musze sie przyznać, ze było mi bardzo przykro jak odchodziłam z pracy w grudniu i nie dostałam ani jednego symbolicznego bodziaka na odchodne.. A wydawało mi sie ze to taki zwyczaj w firmach, zwłaszcza jak pracuje sie w małej ekipie samych bab. Trudno :)
 
reklama
Jej doczytac Was z calego dnia to cud ;)
Ja jakos od rana non stop cos.Rano w sklepie,potem obiad,z LIlka na zajecia do biblioteki ,potem pranie w domu,szycie..I dopiero kolo 21 siadlam.

Plecy mnie bola,skurcze w łydkach łapia,nogi bola..I boli mnie dol brzucha a mala sie rozpycha na gorze...Brzuch twardy jak kamien...

Mi piesi urosly o 1/2 rozmiary w ciazy.Obwod brzucha,o zgrozo 118cm :0 waga jakies 19 kg +

Mloda dobrze ze wszystko ok :)
Serduszko bedzie dobrze,powodzenia :)
Volka to zaniedlugo bedziesz juz po ;)
Kate to &&& za jutro :)
Super ze wizyty sie Wam udaly :)

Ja nastawiam sie na SN choc nie wiadomo w sumie do konca...Torba spakowanaw razie czego :)
 
Volka moja sasiadka jest instrumentariuszką w szpitalu i mówiła że u nich zawsze trzeba było u nóg paznokcie mieć zmyte a urąk nie patrzą nawet, ale teraz coś sie pozmieniało i w ogóle już na paznokcie sie nie patrzy tylko jest sie podpiętym do aparatury i ona sprawdza wszystkie funkcje życiowe
 
I wydrukowalam sobie plan porodu wczoraj ze strony Rodzic Po Ludzku.Maz [rzeczytal tylko 1-sza strone a jest ich az 3 :)

Ah i zanioslam podanie do szkoly,przyjeli bez problemu :)
 
Kurde to widze, ze tu chyba wiekszosc bedzie miala cesarke :) Zaczynam sie bac naturalnego :D
Ja chce SN tylko i wylacznie :)

Kate to juz jutro!!! Kciuki zaciśnięte, oby poszło szybciutko i bezbolesnie!!!
Edit fajny braciszek.
No Manka jak widac duzo cc. Ja czekam na naturalny, ale boje się im dłużej czekam, że Arczi bedzie duży. Jutro zaczynam 40 tydz. I niestety 17.5 kg na plusie. Choć niby tego nie widać.
No Iska oby jutro panowie skończyli tapetowanie!!
Spokojnej nocy!!!
to Ty juz tez kolejna do rozpakowania :) oj coraz więcej nas juz będzie rodzic....

Dzastibasti, Balladyna ja planuje bez znieczulenia też.
Ja rodzilam dwa razy bez niczego... Teraz sie zastanawiam...
Manka dla mnie to był tak straszny bol, ze masakra... I w dupie to miałam, ze za chwile urodzę swoje dziecko... Chciałam uciekać ze szpitala a boli miałam jakieś 30 min i to w tej ostatniej fazie bo wcześniej miałam znieczulenie... Dla mnie to naprawdę nic przyjemnego nie było... Jedyny plus jaki przemawia za SN to dla mnie to, ze po 4 godz od porodu czułam sie zupełnie normalnie i nic mnie nie bolało... Nie wyobrażam sobie jakbym miała rodzic normalnie bez znieczulenia ileś tam godzin...
Ja pierwszego rodzilam ponad dobę... Kiepsko bylo z bólem. Drugi dużo szybciej choc bol tez cudowny. Ale za nic nie chciałabym cc ... Wole taki bol. Panicznie sie boje ciecia. Wiem jak się zle czułam po zwyklej laparoskopii jak mi jajnik operowali. Podziekuje naprawde
Młoda nie darmo ktoś wymyślił przysłowie "umiesz liczyć licz na siebie". Ja to znam aż za dobrze. też sami wszystko kupiliśmy.
Oj tak... Skąd ja to znam...
Ja jak dostałam miesiaczke to zazwyczaj ladowalam na ip na zastrzyku... wymioty,bóle glowy i omdlenia z bolu... i tak co miesiąc ale tylko w 1dzień bo 2,3 już miałam czopki

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Kiepsko z tymi @ u Ciebie... Może po porodzie sie zmienia. U mnie się zmienily... Niestety na gorsze. Tak jak miałam 4 dniowe bezbolesne. Tak po porodzie trwaly od 7 do 9 dni i pierwsze dwa dni umieralam...
Ide jutro na pedicure i depilacje. Brzuch mi się obniżył i duzzoooo mam śluzu. Tak poza ty nic się nie dzieje
Dobrze ze u Ciebie żadnych oznak... Bo tu większość chyba w lutym urodzi :)
Ja chce sie umówić do fryzjera na poniedziałek... I na pedicure chyba na sobote... Kurcze nie wiem kiedy mam isc rodzic czy w pin czy we wtorek? Myślicie, ze mam pisać SMSa do tej mojej lekarki i jej przeszkadzać w urlopie czy zadzwonić do niej w pon rano kiedy mam byc???
Wiesz co ja mam ten sam problem z lekarka teraz. Jest na urlopie. I wraca w piatek. I ja mam u niej zaraz w piatek być. A jak przyjdzie mi odebrać Kube ze szpitala nie rozdwoję się. Mam dylemat czy napisać do niej juz w piatek czy np jutro.... Wiec tu Ci nie pomogę...

A ja się już wyspalam.... Zasnęłam po 21 i juz koniec spania... Dobrze ze jutro nigdzie nie musimy jechac. Musze dzieci popakować tylko.. Jedno do szpitala drugie do teściów...
Mnie znów dzis straszaki nawiedzily ale szybko poszly...

Kate kciuki zaciśnięte.....
 
Na nastepnej wizycie sie zapytam poloznej o znieczulenie co i jak :)
A Ty jak wspominasz ten epidural z pierwszego porodu ? Akcja sie troche zatrzymala albo zwolnila tempo czy poszlo gladko ?
 
reklama
Ja zasnelam po godz 19 ale nawet nie wiem na jak długo :) wiem, że M rozmawiał z teściową przez Skype i ona się pytała kto tak chrapie... a ja nawet nie byłam w stanie oczu otworzyć hihi
Właśnie się ocknekam, że już jest północ ;)
W ogóle to M położył się dzisiaj plecami do mnie na boku, ja się wtulilam w niego tak mocno i Bartek go kopnął dwa razy hihi
M stwierdził, że to na bank jest chłopak bo od córeczki by tak nie oberwal ;)
 
Do góry