reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Fanti czy Ty w ogole żyjesz??? Jakoś mało Cie ostatnio wsród nas slychac ;)
Volka ja tez mało wiem... Chodzę dwa razy w tyg do szpitala na przepływy a jedyne czego sie dowiaduje, to tego ze mam byc znowu za 2 dni... I tak w kółko... Wiec jak od miesiąca słyszę proszę przyjść we wtorek, w piątek, we wtorek, w piątek i w najbliższym czasie usłyszę: jutro rodzimy to w szoku normalnie będę :/ niby lekarka mówiła, ze czekamy aż ona wróci z urlopu- wraca w przyszły poniedziałek i tniemy sie...ale ona do tego podchodzi na takim luzie, ze aż mnie to przeraża hihi

M sie ciagle mnie pyta kiedy rodzę. Dzisiaj mu powiedziałam, zeby brał z szafy 2500 zł i jedziemy do Bielska- ojcem bedzie za 2 godziny :) ale nic nie powiedział :)
No a od jutra tapetujemy, wreszcie... Ma byc brat M od rana i maja razem robic... Zobaczymy jak im to pójdzie ;) aż mnie to przeraża....
 
Barbra tez go oglądałam razem z M... I powiem Ci, ze wrażenia na nas nie zrobił dopóki nie było ostatniej sceny hihi i będę czekała z niecierpliwoscią na następny odcinek :)
 
Mnie troche znudzil ten serial. Ostatnio stwierdzilam.ze wszystkie mnie nudzą oprocz "Na dobre...". Tam co rusz jakas ciekawa akcja.
 
reklama
Do góry