reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
MłodaMama nie martw się, mi lekarka mówiła, że pod koniec dzieciaczki rosną w swoim tępię i dlatego każde rodzi się z inną wagą i wzrostem. Moja sąsiadka urodziła w grudniu, przenosiła dziecko o 8 dni i urodziła je z wagą 2920g i 52 cm, więc jak na przenoszone dziecko to mała była, ale wszystko ok.

Ja dzisiaj odebrałam wyniki gbs i pisze, że wyhodowano. Oprócz tego chyba jakaś infekcje mam, bo brali jeszcze wymaz na czystość i coś dużo leukocytów mi wyszło i nabłonków płaskich jutro się przejdę do lekarki zapytać,bo wizytę mam w piątek, a jak infekcja to może mi już coś jutro przepisze.
 
Cien- to zalezy ile watkow na strone masz oznaczone;) u mnie pyknal rowny 1000 :p

ImageUploadedByForum BabyBoom1455564529.999479.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455564529.999479.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455564529.999479.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 94
Młoda Arusiowa dobrze prawi.. polać jej.. :-p Olać konowała ze wsi :tak: Blanka wie kiedy ma wyjść i tyle :tak:

Bursztynek nie ma niepryskanych pomarańczy.. każde do transportu są mniej lub bardziej ale pryskane... oj nie.. czasem są obsypywane proszkiem a nie pryskane.. :cool2:
A co do rozstępów.. mój Oli dziś zauważył moje po nim jeszcze na dole brzucha mam ich wiele jasnych bardzo.. i pyta mnie "mama a co to za pioruny są?" Najpierw nie zajarzyłam o co chodzi.. ale jak zaczął dotykać i pokazywać to mu wytłumaczyłam co to i skąd.. a on do mnie- "to ja cię tak skrzywdziłem?" Biedny mój malutek..
Wczoraj też jak ciężko mi było się ruszać to młody mówi do mnie że "ciąża to okropny stan, że muszę cierpieć tyle i to w ogóle nie fajne" więc tłumaczyłam mu, że ciąża to cudowny stan nawet jak czasem jest ciężko bo potem ma się takie wspaniałe dziecko jak on :sorry2:

A co do pani ze szkoły- zero reakcji, nic co by wskazywało, że coś ode mnie chciała.. a jutro jest zebranie w szkole więc może coś się dowiem więcej...:-p
 
reklama
Fanti- a tu sie nie zgodze z tymi pomaranczami. Moj SP. tato jak prowadzil hurtownie warzyw i owocow to sprowadzal pomarancze z poludnia wloch z najzwyklejszej "kampanii" gdzie nie pryskano zadnych warzyw i owocow. Wiekszosc roslin, ktore nie maja stycznosci z chemia wytwarzaja dodatkowy film, ktory chroni je przed utrata wilgoci i przed atakiem szkodnikow :) choc jesli chodzi o te z auchana to nie spodziewalabym sie cudow i braku chemi pod nazwa "niepryskane" (wlasnie taka tam nosza nazwe- pomarancze niepryskane) ale sa przepyszne [emoji16]
 
Do góry