reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Siemka.

Przestał padać deszcz i wybralysmy się z Hanią na hulajnoge. Jak ona już szybko jeździ.

Fruzka leż, odpoczywaj, nie stresuje się. Będzie dobrze.

Missoni mnie też się buzia nie zamyka. Ja jeszcze fajki rzuciłam i przez to więcej bym jadła.

Poziomka HIV jak nie zrobisz to przy porodzie położna i lekarz są w odzieniu ochronnym i patrzą na Ciebie jak na tredowata. Przynajmniej u mnie w szpitalu tak jest. Ja w poprzedniej ciąży miałam i HIV i przeciwciała HCV i Antygen Hbs.

Volka ja też tylko kwas foliowy biorę póki co. A potem mam brać mamadha.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Chciałabym dołączyć do Was, jestem w ciąży po raz pierwszy i wszystkiego się boję... Decyzję o dziecku podjęliśmy 2 miesiące temu i udało się za pierwszym razem :baffled: Pierwsze uczucia to szok, i szok w sumie do tej pory nie minął. Bo decyzja decyzją, ale spodziewałam się kilkumiesięcznych starań, w czasie których dojrzeję jeszcze bardziej do tego wyboru. Ale stało się jak się stało i powoli oswajamy się z myślą o dziecku. Piszę do Was ponieważ dzisiaj mam mieć wizytę u ginekologa o 20 i boję się. Boję się bo jestem całkowicie zielona, a mam wrażenie że objawy mi trochę ustały, piersi mnie nie bolą i dodatkowo przez 2 dni jakiś tydzień temu miałam bardzo delikatne brązowe plamienie. Plamienie było naprawdę nieduże, raczej po prostu śluz leciutko zabarwiony na brązowo. Pocieszcie mnie proszę, że wszystko będzie dzisiaj dobrze... Potrzebuję jakiegoś wsparcia... Dzisiaj jestem w 7 tygodniu i 6 dniu ciąży.

Witam nowa mamusie... bedzie wszystko dobrze, jakos sie oswoisz z ta mysla o dzidziusiu, te brazowe plamienia sa niegrozne to sa tak zwane plamienia laktacyjne bez obaw. I powodzenia na wizycie
 
Fruzka witaj w klubie ehh. Leż choć to trudne, ja widze chwilami jakby moj nie dowierzał że to az tak trzeba chuchać na zimne i zly jest że teraz musi wiecej robic w domu. No i bez seksu, już mu para z uszu idzie ; )
Szkoda ze Twojemu mężowi nie pozwolili spojrzeć, pewnie im o czas chodzi.
Z jedzeniem to tez mam mega głoda ciągle, a większość z tego co w domu mam jakoś mi nie podchodzi więc banan. I tak po 3 dziennie potrafię. Bede gruba : (
 
Ja teraz bylam prywatnie w mediclinika na krolowej jadwigi a od pon na unie lubelska ide bardzo szybko sie zapisalam bo bylam wczoraj i na poniedzialek juz mam wizyte

Ja tam gdzie byłaś robiłam te genetyczne. Bardzo fajni lekarze. A ja chodzę prywatnie do doktora która jest też e dokrynologiem , bo mam problemy z tarczyca. Ale jak robie badania to nieraz po 300 za same pobieranie krwi. I zastanawiam się czy nie iść gdzieś na NFZ, a osobno do endokrynologa. A na chodzilas juz tam na Unii ? Czy pierwszy raz ?
 
Edit mnie tez pobolewa, ale tylko wtedy jak sie za duzo nastoje np po pracy.

Jellyfish85 witam u nas ;) nie martw sie tymbardziej, ze masz dzisiaj wizyte i sie wszystkiego dowiesz ;)

Chrobek ja to samo nie pale i jem za dziesiecu a nie za dwoch [emoji14]



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny! Chciałabym dołączyć do Was, jestem w ciąży po raz pierwszy i wszystkiego się boję... Decyzję o dziecku podjęliśmy 2 miesiące temu i udało się za pierwszym razem :baffled: Pierwsze uczucia to szok, i szok w sumie do tej pory nie minął. Bo decyzja decyzją, ale spodziewałam się kilkumiesięcznych starań, w czasie których dojrzeję jeszcze bardziej do tego wyboru. Ale stało się jak się stało i powoli oswajamy się z myślą o dziecku. Piszę do Was ponieważ dzisiaj mam mieć wizytę u ginekologa o 20 i boję się. Boję się bo jestem całkowicie zielona, a mam wrażenie że objawy mi trochę ustały, piersi mnie nie bolą i dodatkowo przez 2 dni jakiś tydzień temu miałam bardzo delikatne brązowe plamienie. Plamienie było naprawdę nieduże, raczej po prostu śluz leciutko zabarwiony na brązowo. Pocieszcie mnie proszę, że wszystko będzie dzisiaj dobrze... Potrzebuję jakiegoś wsparcia... Dzisiaj jestem w 7 tygodniu i 6 dniu ciąży.

Nie jesteś sama to moja też 1 ciąża ;-)my rok temu podjęliśmy decyzje o dziecko zaraz po ślubie ale jakoś tak olewaliśmy to będzie to będzie a teraz jak zmieniłam lekarza to dostałam zastrzyk bo mam owulację tylko na 1 jajniku i od razu pyk nasze szczęście jest już u mnie w brzuszku,co do obaw to ja też je mam chyba jak każda przyszła mama ale jest to forum i myślę że to dużo pomaga żeby się troszkę uspokoić mnie trzyma to że jest tu dużo mam które już mają dzieci i jak coś to mogę zawsze o coś podpytać ;-)

A tak poza tym to jak się położyłam to zmierzyłam sobie ciśnienie a tu 93/47 a serducho 77:-( dlatego taka słaba jestem i jakoś brzuszek mnie dziś pobolewa :-(

fruzka odpoczywaj odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj mi luteinę dał od razu i chyba pomaga przynajmniej mam taką nadzieję :tak:a dzidzia już jest duża to fajnie ;-)
 
Ja tam gdzie byłaś robiłam te genetyczne. Bardzo fajni lekarze. A ja chodzę prywatnie do doktora która jest też e dokrynologiem , bo mam problemy z tarczyca. Ale jak robie badania to nieraz po 300 za same pobieranie krwi. I zastanawiam się czy nie iść gdzieś na NFZ, a osobno do endokrynologa. A na chodzilas juz tam na Unii ? Czy pierwszy raz ?

W pierwszej i w drugiej ciazy tam chodzilam i nigdy nie narzekalam na ginekologow, daja sierowania na wszystkie badania i wszystkie sa darmowe, na usg tez skierowanie daja i to z bardzo dobrym sprzetem ultrasonograficznym.
Z ktorej czesci szczecina jestes
 
reklama
Witam nowe mamusie :)

Fruzka piękna fasolka i jaka już duża :) odpoczywaj teraz jak najwięcej.

Ja dzisiaj zrobiłam botwinkę, przepyszna :). Z jedzeniem w tej ciąży mam na odwrót, wcześniej mogłam jeść tonami, a teraz jakoś nic mi nie pasuje chociaż już nie mam mdłości.
Brzuch mnie pobolewa jak za dużo na nogach jestem.

Co do badań, to jak się chodzi prywatnie do lekarza to mi mówili, że nie mogę zrobić sobie na fundusz nawet ze skierowaniem od niego. Dlatego mąż mi wykupił ten pakiet u siebie w pracy żebym miała wszystko za darmo. Ale może tylko tu u mnie takie problemy robią, a w innych miejscach jest inaczej.
 
Do góry