reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Witajcie ;) Mam na imię Edyta. Jestem mamą 10.5 miesięcznego Bartusia i od wczoraj wiem, że znów spodziewam się dzieciątka... ( Szok ) Choć chcieliśmy z mężem się już starać powoli za jakies 4 miesiące- tak dla mnie to abstrakcja... Panicznie się boję jak to będzie ... To tylko półtora roku różnicy... Dziewczyny dodajcie mi trochę otuchy ;)

Dasz rade! Ja mam w domu 16 miesiecznego Brzdaca i zaluje, ze nie staralismy sie wczesniej;) nawet dzisiaj mowilam do Meza, ze juz moglabym urodzic;D piekna roznica wieku. A zobaczysz jaki rodzenstwo bedzie mialo ze soba cudowny kontakt:) moja Siostra ma dzieci miedzy ktorymi jest 20 miesiecy roznicy. I wlasnie patrzac na nich stwierdzilam, ze nie ma co czekac z kolejnym:)
 
reklama
Ciezko mi powiedziec jak to jest kiedy pomiedzy dziecmi jest mala roznica wieku. Miedzy mna na siostra jest 8 lat roznicy takze wiem jak to jest jak jest duza roznica. Jakos nigdy nie mialam z tym problemu. Wrecz przeciwnie cieszylam sie, ze jestem duzo starszq siostra moge pomoc mamie itd.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie ;) Mam na imię Edyta. Jestem mamą 10.5 miesięcznego Bartusia i od wczoraj wiem, że znów spodziewam się dzieciątka... ( Szok ) Choć chcieliśmy z mężem się już starać powoli za jakies 4 miesiące- tak dla mnie to abstrakcja... Panicznie się boję jak to będzie ... To tylko półtora roku różnicy... Dziewczyny dodajcie mi trochę otuchy ;)[/QUOT

Ja też mam synka Bartusia, który jeszcze nie skończył 10 miesięcy :-) ale my chcieliśmy żeby była taka mała różnica między dziećmi. Wiem, że może na początku będzie ciężko, ale później to zaprocentuje i dzieci będę się sobą zajmować (bawić się razem) a my z mężem będziemy mieć czas dla siebie :-). Nie stresuj się na pewno sobie poradzisz a synek będzie szczęśliwy ze ma towarzystwo na codzień :-)

Bra Bra super lenistwo :-) ja uwielbiam koty, ale nie mogę mieć bo wynajmujemy. Może kiedyś jak będziemy mieć coś swojego.

Ironia witaj i gratulacje, na pewno wszystko jest dobrze :-)
 
Dziękuję ☺przyznam , że takie słowa dają mi kopa i wierzę , że będzie dobrze. my chcieliśmy różnice tak 2 lata a tu troszkę szybciej. Mąż się zasmucił, że nie jestem szczęśliwa z powodu tej ciąży .. on jest bardzo hehe. Ja oczywiście też .. tylko strach zwycięża .. ale jestem bardzo szczęśliwa ☺
 
Witaj Ironia, pewnie mnie nie kojarzysz bo sie malo udzielalam, ale ja tez jestem mama czerwiec 2011, i po niku od razu skojarzylam ze to ty, czytalam watek w sumie na bieżąco ale nie pisalam. A tu prosze jaka niespodzianka, mozna rzec... jaki ten swiat maly... witam rowniez pozostale mamy. U mnie lenistwo na calego z racji upału i urlopu. Jutro wizyta, 17.15 trzymajcie kciuki.
 
Witam nowe mamusie!
U nas bliźniaki mają 3,5 roku, ale i tak Wam powiem, że jeszcze się super sami nie zajmą. Jest łażenie za mną i mamo daj, mamo chodź itd. także trochę trzeba poczekać na tę wspólną zabawę bez udziału rodziców :p.
My dziś u teściowej cały dzień, ale kurde ona jeszcze nic nie wie i ogólnie wolałabym żeby mąż jej powiedział a jego dziś nie było no i było kilka sytuacji, że musiałam się wymigiwać: noszenie czegoś ciężkiego i zaproponowała piwo do obiadu...ehhh dłużej już chyba tak nie chcę i trzeba będzie jej w końcu powiedzieć.
 
reklama
Do góry