reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

nie mam weny na pisanie,wczoraj odwiedzilam 3 ginek zaden mnie nie przyjął prywatnie miejsca na przyszły tydz zajebiscie,dzis dzwoniłam do swojej bo ze urlop ma to moze akurat prywatnie przyjmuje jasne brak miejsc,mowie jej w czym rzecz a ona ze na ip jechac bo pewnie poronić mogę,rozwyłam sie do tel no ku,,,,,to chyba tym bardziej mnie powinna wcisnąć tym bardziej ze ona za wizyte bierze 200zl to nie mało.i ch......... wychodzi na to ze musze czekać do czwartku bo na ip mowilam jej ze bylam i mnie olali to po co znowu pojade????bede plackiem leżeć nie mam wyjscia.najgorzej boli w nocy a na domiar wszystkiego mlody lezy z 39st gorączką.dobić mnie tylko dziś

nie mam siły was nawet nadrabiać.
 
reklama
Poziomka oczywiscie, ze tesknie ale nie bardzo mam do czego wracac. Rodzina w pl za ktora tesknie ale po za tym to nic juz tam wiecej na mnie nie czeka. Chcialam lepszego zycia dla siebie i dla swoich dzieci i takie tez dostalam. Irlandie nazywa swoim domem a Polske ojczyzno

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Nie zniknęłam, ale tak dużo piszecie, że zanim dojdę do końca to zawsze mnie coś oderwie od laptopa, a jak wróce to od nowa znowu musze zaczynać. Nie nadąrzam, że wszytskimi wątkami :p

Witam nowe przyszłe mamy :)

Ja tez mam poranne mdłości i bliższe spotkanie z kibelkiem. Piersi już też mnie tak nie bolą jak na początku, ale dalej są strasznie wrażliwe, i urosły tak, że musiałam wybrać się po nową bieliznę :D

Ja musze się wybrać na badania przed nastepną wizytą, ale troche mnie przeraża cena jaką trzeba za nie zapłacić. Czy któraś z Was była może u lekarza rodzinnego czy on może dać skierowanie na któreś z badań?

A co do jedzenia to moją Pani G powiedziała, żebym unikała serów pleśniowych i surowego mięsa. I szczególną uwagę zwróciła przy smażeniu mielonych, żeby były dobrze wysmażone. I powiedziała, ze najlepiej ograniczyć kawę, bo np. 2-3 nasze filiżanki to znacznie więcej dla fasolki. I im wyższa ciąża tym mniej szkodliwości przez jedzenie.

A wczoraj mamusia moja kochana żurek mi dostarczyła mmm pychotka :) Miałam takiego smak na niego, odkąd któraś z Was na forum pisała, że robi :)

Dziewczyny i nie przejmujcie się tym co mówią inni, Życie ma się jedno i to jak je przeżyjemy to nasza sprawa :) A ja wychodzę z założenia, ze jak ktoś interesuje się moim życiem, bo znaczy, ze jego jest nudne i pewno chciałby żyć jak ja :D:D:D

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty :) i wszystkie fasolki by się dobrze miały :)

Ja robiłam żurek to pewnie przeze mnie :p hehe
A ja jakoś nie zauważyłam żeby jakoś drastycznie piersi mi urosły żebym musiała się wybrać po nowy stanik :/
 
nie mam weny na pisanie,wczoraj odwiedzilam 3 ginek zaden mnie nie przyjął prywatnie miejsca na przyszły tydz zajebiscie,dzis dzwoniłam do swojej bo ze urlop ma to moze akurat prywatnie przyjmuje jasne brak miejsc,mowie jej w czym rzecz a ona ze na ip jechac bo pewnie poronić mogę,rozwyłam sie do tel no ku,,,,,to chyba tym bardziej mnie powinna wcisnąć tym bardziej ze ona za wizyte bierze 200zl to nie mało.i ch......... wychodzi na to ze musze czekać do czwartku bo na ip mowilam jej ze bylam i mnie olali to po co znowu pojade????bede plackiem leżeć nie mam wyjscia.najgorzej boli w nocy a na domiar wszystkiego mlody lezy z 39st gorączką.dobić mnie tylko dziś

nie mam siły was nawet nadrabiać.

Masakra to jest jakieś chore zgarnia kasę ale czasu nie ma w nagłych przypadkach :(
 
Dziewczyny, podziwiam was z życiem na obczyźnie, chociażby ze względu na jedzenie :sorry: Chociaż wiadomo, że nie jest ono sprawą pierwszorzędną. Te chleby u was to rozumiem podobne do tostowych?
Mi jeszcze nic nie urosło, może trochę brzuch wydęło, ale cycki nawet tkliwe nie są, hmmm... Ale w poprzedniej ciąży chyba było podobnie, wszystko przyszło później w nasilonych objawach :sorry:

Barbra też czekasz na pierwszą wizytę? ;-)

Roxxi wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji :tak:

Fruzka ja miałam dziś podobnie z gonitwą za ginekologami, z tym że raczej (tfu tfu) wszystko jest ok, zapisałam się na wczoraj na 14.15 to o 14.18 już był pusty gabinet, co z tego że za mną jeszcze były 3 osoby zapisane... Dziś rano chciałam się wcisnąć w kolejkę to mnie nie przyjęto, tylko czas straciłam, jeszcze ten sezon urlopowy, wszystko opóźnione :no: Jak jest zagrożenie powinni stanąć na głowie żeby gdzieś Cię wcisnąć :no:
 
Troszkę was nadrobiłam, odpisze coś bardziej zwięzłego i na temat jak wrócę, bo własnie wychodze do lekarza, siedze od godziny jak na szpilkach zawartość żołądka mam w gardle i umieram ze strachu ! :( :baffled:
 
Fruzka, co za lekarze, brak słów. A skąd jestes? ja mogę polecić dobrego gina w Wawie i okolicach.

Milagros, nie denerwuj się, udanej wizyty!

Mnie dziś znów bardziej piersi bolą i własnie wstałam po drzemce...syn ciągnie na spacer, więc trzeba się zwlec z łóżka..
 
Dziewczyny, podziwiam was z życiem na obczyźnie, chociażby ze względu na jedzenie :sorry: Chociaż wiadomo, że nie jest ono sprawą pierwszorzędną. Te chleby u was to rozumiem podobne do tostowych?
Mi jeszcze nic nie urosło, może trochę brzuch wydęło, ale cycki nawet tkliwe nie są, hmmm... Ale w poprzedniej ciąży chyba było podobnie, wszystko przyszło później w nasilonych objawach :sorry:

Barbra też czekasz na pierwszą wizytę? ;-)

Roxxi wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji :tak:

Fruzka ja miałam dziś podobnie z gonitwą za ginekologami, z tym że raczej (tfu tfu) wszystko jest ok, zapisałam się na wczoraj na 14.15 to o 14.18 już był pusty gabinet, co z tego że za mną jeszcze były 3 osoby zapisane... Dziś rano chciałam się wcisnąć w kolejkę to mnie nie przyjęto, tylko czas straciłam, jeszcze ten sezon urlopowy, wszystko opóźnione :no: Jak jest zagrożenie powinni stanąć na głowie żeby gdzieś Cię wcisnąć :no:



To nie pierwsza wizyta ale dopiero na tej wizycie dowiem się czy jest serduszko i czy jest wszystko ok i co robimy dalej bo przed ciążą okazało się że mogę mieć problemu z rozciąganiem się macicy ale chyba jest ok tak mi się wydaje




Troszkę was nadrobiłam, odpisze coś bardziej zwięzłego i na temat jak wrócę, bo własnie wychodze do lekarza, siedze od godziny jak na szpilkach zawartość żołądka mam w gardle i umieram ze strachu ! :( :baffled:

Będzie dobrze głowa do góry :) daj znać po wizycie :)
 
reklama
Tak dzisiaj wypoczywałam z jedną z moich koteczek :)
 

Załączniki

  • 20150721_193222.jpg
    20150721_193222.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 54
Do góry