reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Olencja jak dobrze pamietam to ty w Dublinie? Moze sie niedlugo wybiore to sie mozemy spotkac ;))

Ja bede rodzic w Ballinasloe ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Kubusiowa Mama, myślę że lekka z mlekiem nie szkodzi:) ja piłam, ale w pewnym momencie dostałam odruchu wymiotnego i narazie mam wstręt, ale jak wstręt przejdzie to pewnie wrócę do kawy;)
 
Kubusiowamama też myślę, że jedna słaba kawa z mlekiem nie powinna zaszkodzić. Ja kawy nie piję, przed ciążą też nie piłam, nie lubię kawy i źle się poniej czuję.
 
Wczoraj postanowilam skonczyc z kawa. Takiego bolu glowy to juz dawno nie mialam. Kawy wypijalam po kilka filizanek dziennie. Pewnie jedna i to jeszcze z mlekiem nie zaszkodzi, ale ja sprobuje calkowicie zrezygnowac. Jak na razie drugi poranek bez kawy. Trzymajcie kciuki, zeby mi glowa nie eksplodowala dzisiaj ;)
 
Ja piję jedną dziennie kawę, ale nie zawsze mogę ją skończyć bo często mam mdłosci. Wczoraj lekarz powiedział że mam brać już witaminy ciążowe, więc dziewczyny które są w Irlandii lub Anglii was też to dotyczy bo za mało jest jodu tutaj i witaminy D i ginekolog powiedział żeby już je brać.
 
reklama
Do góry