reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Moja mama tez klapala. Ze poronilam zeby poczekala. Ze mloda. Ze mam jeszcze czas na dzieci...

Wkoncu sie wkurzylam i delikatnie powiedzialam, ze czas juz pempowiny odczepic. Dorosla jestem mam swoj rozum i swoje zycie...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Olencja, Lilith o kurka to nie fajnie rodzina się zachowała.

Wiecie co laski a z tym jedzeniem niektórych rzeczy w ciąży to szok. Myślę, że odrobinę majonezu czy kiełbasy nie zaszkodzi.
 
Jestem jestem już dziewczyny ;) uśmiechnięta i zadowolona. Byłam u gina na usg i z dzidzią wszystko ok serduszko już pięknie biło. Krwawiłam od upadku na ta nerkę. Czuję się ogólnie dobrze tylko strasznie senna i mam straszne mdłości. Co do produktów których nie można jeść to jeszcze tuńczyka i wędzonych ryb, żadnych podrobow, pasztetów, kiłbasy, peklowanej szynki.

Super wiedziałam że będzie ok :)
 
Ehh nie dam rady was nadrobic sorry.... Dzisiaj mam nerwowy dzien, moj omija mnie z daleka, przyszedl z pracy i na dzien dobry zobaczyl moja wscieka mine, bo dzieciaki dzisiaj przechodzily same siebie, zaginął sie i poszedl do garazu pogrzebac w aucie, teraz przyszedl i zapytal czy dalej wsciekla odpowiedzialam zeby lepiej do mnie nie gadal, zrobil lozko kolacje skoczyl do sklepu po cole zeby wiecie podlizac sie troche, ale ze mna nie ma tak kolorowo jak hormony buzuja haha.... Boze dziewczyny juz nie wytrzymuje z moim bolem glowy drugi dzien mnie boli apap i paracetamol nie pomagaja. Do tego boli podbrzusze i jajnik ehhh mam dzisiejszego dnia dosc... Chyba wskocze do wanny i sie odpreze troszke.

Przepraszam musialam sie wygadac :p


Faceci zawsze się podlizują a już szczególnie jak coś chcą :p
Ja na razie mam ok czasem mnie mój wkurza ale on jest spokojny więc daje od razu spokój i jest ok ale ja to nadal ciągnę bo chyba tak mi hormony szaleją :/
 
hejka, ale zescie sie rozpisały
dziewczyny plamienia nie musza byc zla oznaka, wiec najwazniejsze to bez stresu!!
Natka ja jak plamilam w poprzedniej ciazy (6 tydzien) to poprosilam o kontakt z gp a ten zamowil mi odrazu wizyte w szpitalu, najwazniejsze znalesc dobrego GP!!
ja mam mdłosci prawie caly dzien i tak od jakis 3-4 tygodni koszmar!!!!
ide spac pa
 
hejka, ale zescie sie rozpisały
dziewczyny plamienia nie musza byc zla oznaka, wiec najwazniejsze to bez stresu!!
Natka ja jak plamilam w poprzedniej ciazy (6 tydzien) to poprosilam o kontakt z gp a ten zamowil mi odrazu wizyte w szpitalu, najwazniejsze znalesc dobrego GP!!
ja mam mdłosci prawie caly dzien i tak od jakis 3-4 tygodni koszmar!!!!
ide spac pa

Ty też mieszkasz w Irlandii? Ja właśnie mam dobrego GP i to on mnie wysłał do szpitala, ale poszłam dziś prywatnie bo w szpitalu zakwalifikowali mnie tylko do ciąży wczesnej i zagrożonej.
 
reklama
Do góry