reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Hmm szkoda... A wszystkie co miały pancerne szyjki juz dawno porodziły.. Bo nie wiem wczoraj sobie zbadać chciałam czy się skróciła choc troche i wymacałam ze na czubku jest taka miękka bardzo jakby pofalowana.. A wczesniej na początkach ciąży była twarda i gładziutka.. I nie wiem czy ona się teraz otwierać zaczyna jakis czy co...
 
Ja też nie badam, nie wiem jakbym miała to zrobić z tym brzuchem :p
A co do seksu to chodzi mi o pozycje właśnie, bo nasze to katastrofa, aż mieliśmy przerwy, zeby się wyśmiać :p
 
No ja mam maly brzuszek wiec nie mam problemu wielkiego.. Ale co do pozycji to np. Taka na boczku.. Facet leż na boku a kobieta na plecach tylkiem do jego skarbow.. :) przerzuca nogi przez jego biodra .. W kamasutrze to chyba "kondor" się nazywa.. Oczywiście wszelkie pozycje od tylu.. Na jeźdźca ale ta jest w tej chwili dla mnie hardcorem bo ja mam tam krótko a eS. Jest dlugi :p i taka pozycja co ostatnio ja odkryłyśmy, ze jest teraz ekstra mimo ze wcześnie taka nie byla.. Facet klecczy przed łóżkiem , kobieta leży w brzegu lóżka na plecach.. No i wiesz.. Ta jest ekstra.. Mowie Ci ze po tej to wejdziesz na sufit normalnie.. :p
 
Hej dziewczyny, ja tez nadal w dwupaku. Sex mimo ze jest to moje dziecko tez chyba to lubi bo za nic nie chce wyjsć :(
Bachuta u mnie tez sprawdza sie opisany przez Justynke ,,kondor" najwygodniej i chyba najprzyjemniej w obecnym stanie :)
Ja mam ambitny plan urodzić do czwartku, bo nie mam juz ochoty spotykać sie z moja położna i wysłuchiwać, ze to juz niedługo...
Miłego dnia!
 
widzę że trójkąciki seksowe w modzie wczoraj były;-) u mnie też
ale dwupak nadal trzyma
Nie chciał wyjść to dziś musiałam badanie krwi zrobić jutro wizyta u lekarza zobaczymy co powiem myślałam że już nie dotrzymam skoro rozwarcie było
ja szyjki nie badam sama
Dziś prezentu na imieniny też raczej nie zrobi
postanowiłam zainwestować w herbatę z liści malin może psychika podziała
 
Sunajka, ja te herbatę pije juz ponad dwa tygodnie po dwa kubki dziennie i wsypuje dwie czubate łyżeczki tej herbaty i nic :( ale mam mam nadzieje ze na Ciebie podziała :) powodzenia hehe
Kurczę moje dziecię bardzo mało sie ostatnio rusza. Ma tylko takie krótkie okresy gdzie sie przeciąga a tak to prawie wogole.... U was tez tak jest?
 
reklama
Elżbietka no cóż poradzić:) Ty juz szczęśliwą mamusia cieszysz się Michasiem my narazie możemy pocieszyć tylko paróweczkami naszych mężczyzn :p

Sunajka no widzę ze tylko ja jestem takim świrem i sie macam po szyjce.. :) hahahah.. Kontrola musi być jak nic nie mogę się dowiedziec od mojej gin.. Ona ostatni raz gdy siedziałam na fotelu o niej to bylo jak mi badała tego hemoroida, a do szyjki to zaglądała chyba jakos na poczatku stycznia..

Kasita chcesz się zamienić?? Ja coraz częściej słyszę to pstrykanie w brzuchu.. Dziś aż się w nocy budziłam tak głośno pstrykałam.. A maly wierci się jak piskorz.. Robi mi z brzucha meksykańską fale.. Mam nadzieje ze się nie obróci źle jakos :(
 
Do góry