reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

kradz trzymaj sie tam. bedzie dobrze :tak:. musi. nie ma wyjscia jak tyle flrumowych ciotek trzyma kciuki za Was :tak:.

Xenian ja mysle, ze tak dlugo jak dziecko nie jest jakies naprawde gigantyczne to jego rozmiar nie ma wplywu na sprawnosc porodu. slyszalam o duzych dzidziach rodzacych sie sprawnie, malych rodzacych sie dlugo i bolesnie. jak rowniez na odwrot. ja jestem przykladem urodzenia malego dziecka bardzo sprawnie. a np. moja kolezanka przy pierwszym dziecku - mniejszym, miala kleszcze a przy drugim - wiekszym - urodzila bardzo sprawnie. z tego wniosek, ze jesli mowimy o 3 czy 4 kg to to tak naprawde nie idzie przewidziec jaki bedzie porod.

Z@t moj Filip urodzil sie 3000g a jak wychodzilam ze szpitala to wlasnie mial jakos 2700 z czyms. wiec Gosia nadrobi :tak:. a skoro mleczarnia pracuje bez zarzutu to ani sie obejrzysz jak bedziesz calowac faldki na nozkach :tak:
 
reklama
Ja po wieczorowej wizycie melduje malenstwo ma ok 3270 główka nisko więc ciężko zmierzyć
Głowa nisko a nogi to chyba ma wyprostowane bo moje żebra to są
piłką treningowa podobnie jak szyjka
Wrota do wyjścia otwarte na ok1,5 cm więc chyba będziemy się wycinać w kolejkę jak byśmy postarali się o porządne skurcze to mały będzie z nami
Więc jutro misja popracować trochę w pracy szykować lozeczko w środę szczepienie z córką potem mogę rodzić
 
Ostatnia edycja:
nie wiem co jest grane dziewczyny. .. caly brzuch mnie boli jak na mocny okres i boli mnie tez kregoslup i nerka jeszcze i to wszystko az wymiotowac mi sie chce i na kibel tez mi sie chce mam rozwolnienie... a mdlosci sa straszne :( wzielam paracetamol ... normalnie odlatuje co mi jest... bol mnie obudzil. i teraz nie mam pojecoa czy to bole od nerek czy to bole brzucha bo boli wszystko naraz.
wody mi nie odeszly , czop tez nie.. ale brzuch mam bardzo nisko i mala sie dosc mocno wierzgaa.
nie wiem .wzięłam paracetamol bo juz nie moge wyrobić. . zobaczymy czy zadziała
 
Witajcie, chciałam przekazać Wam radosną wiadomość. W dniu 01.03.2015 powitalismy na świecie naszego synka Mikołaja 3000g i 50cm. Mikołaj urodził się przez cc. W piątek zaplanowano cc na 6.03. ale nasz synek był niecierpliwy i postanowił wyjść wcześniej. Czujemy się dobrze i prawdopodobnie dzisiaj po południu idziemy do domu.

Charlie bardzo co współczuję tego złego samopoczucia, trzymaj się Kochana,

Kradz myślę o Was ciągle, samych dobrych wiadomości życzę dzisiaj po badaniach.

A Wam marcoweczki lekkich porodów i zdrowy dzieciaczków.

Oto moje szczęście:
 

Załączniki

  • 1425353138288.jpg
    1425353138288.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 53
cudowny dzidziuś ! gratulacje ! taki śliczny !ja mam nadzieje ze dzis nie urodze az sie boje :( a brzuch boli coraz bardziej. ..
 
Sunajka jak juz taka sytuacja to ja tylko wtrace ze wystarczy szxzypanie brodawek i nie spojrzysz jak sie rozkreci...
 
Kasik gratuluje kochana!!! Mamy prawie rowne maluchy u nas 2950/50 cm wyjsciowo bylo.strasznie sie ciesze!!!
 
K@sik gratulacje!!!!!! cudny Maluszek :* :-)

Charlie jak u Ciebie? bo te bole brzucha, rozwolnienie i wymioty podejrzane...

a ja od 4 nie spie... tez mam jakies skurcze i bole brzucha... i albo sila sugestii albo cos jest na rzeczy... wczoraj kolo 21 zaliczylam sex. o 24 normalnie poszlam spac. zbudzilam sie na siusiu o 2, usnelam i potem o 4. juz nie usnelam. zaczal mi dokuczac okresowy bol brzucha ciagnacy sie na plecy. brzuch mi sie spina. usilowalam to zignorowac i usnac, ale mi sie nie udalo. z tego wszytskiego zaczelam czytac jak szybko sperma moze zadzialac. i wyszlo, ze po kilku h poziom tego hormonu na P moze wsrosnac 20-50 krotnie. cokolwiek to by moglo znaczyc.
wcale nie chcialam wywolywac dzis porodu... mam zgola inne plany... szkole rodzenia, zakupy i sprzatnie w domu.
mam nadzieje, ze sobie wkrecam...
 
kasik ekstra! Piekna data :) naprawde bardzo się cieszę.. A Mikołaj śliczny!!! Nasz synek tez miał byc Mikołaj. Ale w końcu bedzie to jego drugie imię :) strasznie mi się podoba...

Z@t mówisz szczypanie brodawek.. Hmmm bo juz wiem czemu po smarowaniu jak eS. Mi je stymuluje to tak mnie brzuch i krzyż boli :) ahaaaasaaaa....
 
reklama
xenian, nie ma reguł "łatwość porodu-wielkość dziecka". ja rodziłam bardzo długo, ciężko i bez efektu. duże dziecko.


sunajka, zazdroszcze ci tej niskiej głowy ;-)


charlie, objawy masz bardzo przedporodowe. także może już niedługo będzie tylko lepiej


K@sik, piękne gratulacje dla Was! Mikołaj jest śliczny!


Kropelka, a może Teoś ma inne plany niż mama :-D


ze szczypaniem brodawek prawda, u mnie wystarczy kolka sekund tego szczypania i skurcz sie robi (bezbolesny co prawda).


ja wczoraj postanowiłam wziąć gorącą kąpiel w wannie. taką jak lubie. czyli powiedzmy bardzo ciepła woda, że ciało bardzo szybko robi się intensywne różowe ;-). posiedziałam tam ze 20 min i później myślałam, że wykorkuję. jakoś wylazłam z tej wanny, serce waliło jak szalone. nawet już sie nie wycierałam, tylko poszłam szybko się położyć. i chyba przez pół godz leżałam jak nieżywa. słabo mi było, niedobrze, serce waliło mocno i szybko. ale na szczescie uspokoiło się i usnęłam. i przez to wszystko zapomniałam wziąć ranigast na noc. wiec obudziłam sie o 2 i do 4 miałam sen z głowy. myślałam że zgaga wypali mi dziure. zanim lekarstwo zadziałało, to była 4. żarłam migdały w tym czasie, ssałam rennie, cukierki mleczne. i nic.
dziś mam wizyte. mam nadzieje, ze albo szanowny Michał się zniżył do odpowiedniego poziomu a szanowna szyjka poddaje się. albo da mi skeirowanie na cc.
 
Do góry