reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Właśnie nie mam pewności, czy to w ogóle był czop. Przez to zabarwienie;/ To był bardzo gęsty i obfity śluz w dużej ilości i tyle. Całą ciążę miałam dużo wydzielin a od miesiąca sucho i czysto i dziś to. Jeszcze odkryłam przybrudzone prześcieradło dziś rano i już zgłupiałam. W każdym razie wszystko wskazuje na to, że nic to nie zmienia i nie jest to żadna wskazówka:p Mogę urodzić dziś lub za 3 tygodnie:p

Zaplanowałam sobie na dziś pełno zajęć, żeby nadgonić porządki i inne sprawy. Bo przecież w końcu mam pierwszy dzień wolnego:) Ale chyba nikogo nie zaskoczę pisząc, że leżę w łóżku i oglądam filmy:p
 
reklama
Jesteśmy od rana w szpitalu w Łodzi, Małą przywieźli w kartce. Mnie wczoraj wypuścili po cc, pojechaliśmy do Hani od razu bo była w innym szpital u niż ja, potem się spakować do domu.
Dzis od rana najpierw straszna nerwówka, czekaliśmy chyba ze dwie godziny na korytarzu zanim ktoś z nami w ogóle porozmawial. Ale teraz jesteśmy już u Hani cały czas. Mogę ściągać mleko i zostawiać dla małej. Karmić cycem nie, ani zostawać z nią na noc. Mogę być tu tylko w dzień. Także w nocy będę zjeżdżać do rodziny. Jutro Hania będzie miała robioną większą część badań odnośnie wady i potem będzie ustalana operacja i dalsze leczenie.
Dziękujemy za dobre słowa :* Rzadko się będę odzywać, wybaczcie.

Z@t gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Was.

Całej reszcie życzę porodów wtedy kiedy chcecie, nie bolesnych skurczy i możliwości przytulenia swoich Bobasów :*
 
Kradz dziękujemy za wiadomość. Cieszę się, że już możesz chociaż za dnia być blisko swojej córeczki. Mocno trzymam kciuki za jutrzejsze szczegółowe badania. Mam nadzieję że już niedługo będziecie mogły być z Hanią na okrągło w domu.
Trzymaj się cieplutko!
 
kradz fajnie, że dałaś znać. Trzymaj się, Mamuśka i pozdrów od nas Haneczkę. Dużo zdrówka!!!

Dziewczyny ja mam termin na 28 marca dopiero... także czuję, że będę ostatnia ;)
 
KrAdz jestem z Toba myslami, domyslam sie co teraz przezywasz, trzymam kciuki za Wasza rodzinke i Hanie.
my pewnie jutro juz do domku wyjdziemy, laktacja mi ruszyla na cacy, biustonosz ciasny sie robi, byleby male juz sie nie kurczylo...spadla do 2770
 
Kradz trzymaj się i tutaj Haniusie ile się da.. Bo matczyna milosc jest najlepszym lekiem..

Bachuta ja mam termin na 25marca.. To co robimy zakłady czyje bobo wykluje sie pierwsze?? :)

Chciałam się jeszcze wygadac ale sobie dzis daruje...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Słyszałam opinię, że wcale to nie jest tak, że duże dzieci rodzi się łatwo a malutkie szybko i bezboleśnie. Bo te większe bardziej "pomagają", odpychają się i ruchami ułatwiają poród, natomiast maluszki nie mają tyle siły albo są po prostu za krótkie, żeby się odbić od ściany:D Ale czy to prawda to nie wiem;D
 
Do góry