reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
K@sik gratuluje pięknego różowego bobaska :-)
Charlie czy ja mam wyjść przez monitor u Ciebie i kopnąć Cię w dupę!
Co ty robisz w domu :szok: do lekarza i rodzić naprawdę nie przesadzaj wymioty biegunka ból
 
Ostatnia edycja:
Widzę ze dzisiaj noc ciężka nie tylko dla mnie. Aż żałuję że tu nie wlazlam, między 1 a 4 nie spalam... Strasznie mnie kluje w prawyn boku, w okolicy biodra. Nie wiem co to, może Mały coś ucieka... Słaba noc.
Charlie biedaku, czego potrzebujesz?
 
Bachuta Charlie potrzebuje jaj albo porządnego kopniaka w d...
nakrzyczmy na nią wszyscy może poskutkuje albo zaczynimy szczypać brodawki jak z@t poleciła to nie będzie miała wyjścia jak się poród zacznie
 
Dzięki dziewczyny za tego kopa !:D lekarz przyjmuje dziś bez rejestracji także idę zaraz o 14 jak będzie przyjmował. .. dam wam znać jak będzie po wizycie...
Mimo wszystko przecież ciężko mi go będzie zmusić do cesarke, miejmy nadzieję że zobaczymy moje podkrążone, niewyspane oczy i zacznie szybko działać. Trzymajcie kciuki !
 
jest mi duzo latwiej jak mam was tutaj na forum , zawsze o kazdej porze moge napisac i zawsze ktoras sie odezwie :) latwiej jest przezywac ból kiedy nieznajome osoby wesprą swoimi słowami! wiem, że już sie wystarczajaco nacierpialam j powinnam walczyc o tą operacje tym bardziej że dostalam sterydy na płuca dla małej. Ale mam w srodku takie uczucie , że jak ja jestem taka chora to małej też cos bedzie bo jak w takiej felernej matce co sie rozlatuje może dzidzia być calkiem zdrowa ? takie glupie mysli chodza po glowie.. i dlatego chyba tylko boje sie tej operacji. że jak co bedzie nie tak to bede sje obwiniać ze wczesniej nie zadbalam o swoje zdrowie , chcialam miec dziecko i narazilam je na to zeby bylo chore ... ale wierzę jeszcze wierze ze bedzie wszystko dobrze ! a teraz inne pytanie , odnośnie porodu cesarki ale troche z innej beczki. . bo ja chciałabym zeby moj mąż byl przy mnie ... jezeli nie na sali to chociaz w szpitalu i potem zajal sie dzieckiem i siedzial ze mna. a moja mama juz oswiadczyla ze z tata beda stac pod drzwiami i tescie tez znajac ich... a ja tak nie chce :/ bede po operacji.. chcialabym od razu spróbować karmic a oni beda mi chodzić i pierwsi ogladac dziecko i panikowac .. nie wjem czy rozumiecie o co mi chodzi.. heh czy musze jak lekarz juz wyznaczy termin informowac ich o dacie ? tzn czy tak wypada? ja bym wolala dopiero kiedy juz urodze i bede jakis czas po operacji zadzwonic i wyslac zdjecie małej. nie wiem czy jestem dziwna ze nie chce rozgardiaszu i paniki i tego ze ktos wczesniej bedzie ogladal moje dziecko niz ja ?
 
Przestań .. Nie masz wyboru.. Przepraszam ale moje nerwy sa na granicy.. Albo naprawde nie myślisz, żeby nie powiedziec ze poprostu jakas głupota Cie ogarnęła albo nie zdajesz sobie sprawy z tego w jakim stanie jesteś.. Dziewczyno masz nefro stomie. Nie możesz rodzic naturalnie... Musisz miec cesarkę bez względu na twoje widzimisię.. No ewentualnie tak jak patrzę na to co teraz robisz i piszesz to albo jestes masochistka albo od poczatku zmyślasz nam no naprawde juz nie wiem co mam myśleć.. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwoliłby tak cierpieć sobie i dziecku.. Dziewczyny z problemami miewają wczesnoej cesarki.. Nie wiem.. Ręce opadają..
 
No chyba ze aż tak się ze sobą pieścisz ze psychicznie boli cie bardziej niż fizycznie... Przykro mi naprawde ze musiałam to napisać ale mi się to w glowie nie mieści.. Co wypisujesz..
 
dla niektorych nie jest to takie oczywiste ;/ tylko jeden lrkarz zgodził sie na cesarke a po drodze wielu powiedzialo ze to zadne wskazanie ...
i tak oczywiscie ze udaje ... no chcialoby mi sie to wszystko pisac :( pisze o wszystkich swoich watpliwosciach na forum .. moze pisze za duzo . przepraszam ze wogole tu bylam i zawracalam glowe
 
reklama
sluzba zdrowia jest taka ze ma kobiete rodzaca czesto w czterech literach .. i uwierz mi jeździłam po warszawach , toruniach gdzie mieli mnie w dupie i caly czas przekonywali do porodu drogami natury . lekarz mi tez mowil zebym wytrzymala jak najdluzej , dlatego sie staram ale kiedy nie mam juz sil potrzebuje żeby sie wygaadac. ciagle trafiam do szpitala i jedyne co mi daja to paracetamol i furagin i lekarz tez załamuje rece. dlatego bardzo mi przykro usłyszeć takie slowa. moze juz zgorzknialam i boje sie wszysrkiefo po tych traumach co przezylam i jestem wkurzająca ale przebicie nerki zmienilo mnie w zupelnie kogos innego. mam leki i boje sie wszystkiego. tak naprawde ta ciaza to koszmar. oprocz tego ze mam wspaniala coreczke o ktora sie martwie i mam w glowie pelno mysli.
 
Do góry