reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Charlie - już niedługo. :) I pociesz się, że przynajmniej będziesz z grubsza wiedzieć kiedy o ile oczywiście wcześniej Ci się poród sam nie zacznie przed wyznaczoną datą. ;) To jest plus planowanej cc. A co do wątpliwości czy przez cc jest się gorszą? Oczywiście, że nie! Najważniejsze zdrowie dziecka i matki. A matką świetną będziesz bez względu na sposób porodu.

Elżbietka jeszcze kilka dni i pewnie będę tak samo jak Ty czekać, czekać i czekać. Na razie do soboty zaplanowałam nie tupać nogą i nie dać się zwariować ;) Pociesz się, że 5tego jest pełnia ;) Może jak do wtedy nie urodzisz to coś się ruszy za sprawą księżyca ;)

Xenian - udanego pierwszego dnia luzu. Korzystaj! :)

Justynka współczuję mandatu.
 
reklama
Dziewczyny, Wy tu sie licytujecie która rodzi a u nas jeszcze tyyyyyle czasu... I jeszcze mam przeczucie że urodze po terminie... no masakra!
 
Bachuta- mnie też przepowiadają, że urodzę przed terminem a ja wiem, że los potrafi być złośliwy i Franek się nie wykluje wcześniej.

Czy czop śluzowy musi być przybrudzony? Bo mnie chyba właśnie odszedł, ale był przejrzysto- żółty. I nie mam pewności;/
 
xenian, u mnei czop tez był przejrzysto-żółty, czy kremowy taki. odszedł 3 tyg temu:confused2:

Agaawa, rodzisz?

ciekawe co u Patrycji. pewnie już dawno po :-)

posprzątam trochę i jade do ikea na spacer ;)
 
Bachuta, Xenian a na kiedy macie terminy?

Ja na 9tego marca mam a tu ani śladu czopa, szyjka półtora tygodnia temu była jeszcze zamknięta na 4 spusty. Brzuch tycio się obniżył, ale nie jakoś drastycznie....
 
Elżbietka- no to mnie pocieszyłaś:p:p:p Nie wpadłam wprawdzie w panikę z powodu tego czopa, ale chyba dziś (z objawami porodu lub bez) ogolę nogi i INNE partie ciała, dopracuję torbę do szpitala i postaram się ogarnąć dom. Swoją drogą dziecko dziś wyjątkowo wysoko- aż się oddychać nie da.

Termin mam na 20 marca. Mam jeszcze trochę czasu niby, ale wiecie jak to jest... Magiczne hasło "marzec" już jak najbardziej aktualne, więc i ja się powoli szykuję.
 
xenian, ja w dniu odejscia czopa tez spakowałam torbę ;-)

no nic, tak czy siak zakładam że w marcu urodzę :-D

jutro mam zaplanowaną wizyte i ktg. może wycyganię skierowanie usg, żeby zobaczyc czy już magiczne 4 kg przekroczone ;-)
 
Agawaa jeszcze nie rodzi i się nie zapowiada.... ale kto wie, może Piotruś nas zaskoczy :-):-)

ja dzisiaj łóżeczko ogarniam... poprasowałam pościel, zaścieliłam wyrko Lilki teraz narzutka się pierze, żeby kołderka kurzu nie zgarniała ... nooo i to chyba juz będzie wszystko... pozostanie mi już tylko czekać... 11 dni do terminu :-)



dziewczyny a nasza lista urodzonych marcowych robaczków wymagałaby uaktualnienia... któraś ma chęć się tym zająć? :-)
 
Xenian z tego co wien to czop moze byc z krwia i bez krwi...mi odszedl rowniusi tydzien przed akcja, a akcja zaczela sie znowu od lekkiego krwawienia i skurczy ktore sie nasilaly i stawaly bolesne i dlugie.skurcze takie ciagnace, z gory brzucha. Podobno jak czop jest zabarwiony krwia do porodu juz tuz tuz, ale moj gin tego nie potwierdza
 
reklama
Xenian, Z@t wlasnie wczoraj czytalam na tenat czopa. ze jesli czysty od krwi to do porodu moze byc 2,3 tyg a im bardziej krwisty tym blizej. a taki czop z duza iloscia krwi to moze oznaczac porod w przeciagu 24h. a z mojej jednorazowej praktyki moge jedynie napisac, ze mi odszedl krwisty czop w dzien porodu.

aknytsuj wspolczuje. niemilo jest sie pozbyc kasy nie dostajac nic w zamian. w szwexji sa potwornie wysokie mandaty. moj M kiedys spieszyl sie do mnie. jechal cale 50km/h tyle, ze w miejscu gdzie mozna jechac 30km/h. zaplacil w przeliceniu na zlotowki jakies 1500zl. i to kilka lat temu. dostal wtedy zwrot podatku w podobnej kwocie ;-) i go oddal.

a ja dzis jestem bezsilna... ledwo doszlam do domu ze szkoly Filipa
 
Do góry